הסדרה: CSI: סייבר / CSI: Cyber לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

CSI: Cyber ​​היא סדרת טלוויזיה דרמת פשע מרתקת ששודרה בין השנים 2015 עד 2016. התוכנית עוקבת אחר צוות של סוכני ה- FBI המתמחים בפתרון פשעים הקשורים לסייבר. בהובלת הסוכן המיוחד אייברי ראיין, הצוות מוטל לחקור ולתפוס פושעים המשתמשים בטכנולוגיה כדי לבצע עבירות שונות.

בעידן הדיגיטלי הזה הסדרה בוחנת את הבטן האפלה של האינטרנט ואת הסכנות הפוטנציאליות שהיא מציבה. כל פרק מציג מקרה חדש הכרוך בפושעי רשת, החל מגניבת זהות ופריצה ועד גניבה מקוונת ובריונות ברשת. על הצוות להשתמש במומחיותם בפורנזיקה של מחשב, ניתוח התנהגות וטכנולוגיה מתקדמת כדי לאתר את האשמים ולהביא אותם לדין.

הסוכן המיוחד אייברי ראיין, המוצג על ידי פטרישיה ארקט, הוא פסיכולוג ידוע ומומחה לסייבר -פסיכולוגיה. הרקע הייחודי שלה מאפשר לה להבין את מוחם של פושעי רשת ולחזות את המהלכים הבאים שלהם. ראיין היא מנהיג חזק ונחוש שאינו נלאה במרדף אחר הצדק. היא נתמכת על ידי צוות של אנשים מוכשרים, שכל אחד מהם מביא מיומנויות מיוחדות משלהם לשולחן.

הסוכן אליהו מונדו, בגילומו של ג'יימס ואן דר ביק, ​​הוא מומחה ב- Fattlefield Forensics וימאי לשעבר. הניסיון שלו בתחום והידע הטכני שלו הופכים אותו לנכס לא יסולא בפז לצוות. הסוכן דניאל קרומיץ, המוצג על ידי צ'רלי קונץ, הוא האקר מסורבל אך מיומן מאוד. היכולת שלו לנווט בפינות החשוכות ביותר באינטרנט עוזרת לצוות לחשוף ראיות מכריעות.

רייבן רמירז, אותו מגלם היילי קיוקו, הוא מדען מחשבים צעיר ומוכשר. המומחיות שלה בקידוד ותכנות מאפשרת לה לסייע לצוות במעקב אחר פושעי סייבר. לבסוף, ברודי נלסון, שהוצג על ידי שד מוס, הוא האקר לשעבר של כובע שחור שמביא את נקודת המבט הייחודית שלו לצוות. עברו כפרושל סייבר מעניק לו תובנה לגבי מוחם של אלה שהם רודפים.

CSI: סייבר לא רק מבדר את הצופים עם סיפורי הסיפורים המרתקים והמתוחים שלו, אלא הוא משמש גם סיפור זהירות על הסכנות הפוטנציאליות של העולם הדיגיטלי. הסדרה מדגישה את השכיחות ההולכת וגוברת של פשעי רשת ואת הצורך בסוכנים מיוחדים להילחם בה. זה שופך אור על הטקטיקות השונות המשמשות את פושעי הסייבר ומחנך את הצופים כיצד להגן על עצמם מפני קורבן לאיומים מקוונים.

לאורך כל ריצתו של שתי העונות, CSI: Cyber ​​בוחן את המורכבות של פשעי רשת ואת ההשפעה העמוקה שיש לה על יחידים ועל החברה כולה. הסדרה מתעמקת במוטיבציות הפסיכולוגיות העומדות מאחורי מעשי פושעי הסייבר וההשלכות ההרסניות שהם יכולים לגרום לקורבנותיהם. זה מציג את המאמצים הבלתי נלאים של אגף פשע הסייבר של ה- FBI להישאר צעד אחד לפני הפושעים הללו ולמנוע נזק נוסף.

CSI: סייבר היא סדרה מרתקת ומעוררת מחשבה המשלבת את ההתרגשות של פתרון פשע עם עולם הטכנולוגיה המתפתח. זה משמש תזכורת לכך שבעידן הדיגיטלי הזה, איש אינו בטוח באמת מהישג ידם של פושעי רשת, וכי ערנות מתמדת נחוצה כדי להגן על עצמנו ועל יקירינו.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

CSI: סייבר / CSI: Cyber לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.4

  שנת פרסום: 2015–2016

  זמן ממוצע לפרק: 44 דקות