הסדרה: 86 – שמונים ושש / 86 – Eighty Six לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

86 היא סדרת טלוויזיה מרתקת ואינטנסיבית שהעלה לראשונה בשנת 2021 והסתיימה בשנת 2022. נקבע בעתיד דיסטופי, המופע מתרחש בעולם המחולק לשתי פלגים: הרפובליקה של סן מגנוליה והאימפריה השכנה של ג'יאד. הסדרה מתעמקת בנושאים המורכבים של מלחמה, אפליה, והרצון האנושי לשרוד.

בעולם זה שנקרע מלחמה, נראה כי הרפובליקה של סן מגנוליה היא חברה אוטופית, כאשר רוב אזרחיה חיים חייהם השלווים. עם זאת, שלום זה מגיע במחיר. הרפובליקה מעסיקה מל"טים אוטונומיים המכונה "הלגיון" כדי להילחם נגד האימפריה, תוך שמירה על תושביה מתעלמים ממציאות המלחמה הקשה. הלגיון נשלט על ידי קבוצת מטפלים באליטה המכונה "המעבדים", שהם בעיקר נערות צעירות.

הסיפור נסוב סביב מחוז 86, קבוצת חיילים המכונה "86ers". אנשים אלה נחשבים לאזרחים שאינם קיימים של הרפובליקה, המתייחסים אליהם כמשכורים חד פעמיים במאמץ המלחמתי. הם מוטלים על טייס את "הלהטנים", נשק מכה מתקדם, להילחם נגד הלגיון בקווי החזית. למרות תפקידם המכריע במלחמה, ה- 86ers מתמודדים עם אפליה ושוליים על ידי האליטה של ​​הרפובליקה.

הסדרה מתמקדת בעיקר במערכת היחסים בין שתי דמויות מרכזיות: שין ולנה. שין הוא בן 86 מיומן ונחוש שמכיל שנאה עמוקה לרפובליקה ואפליה. לנה, לעומת זאת, היא מעבד אמפטי ואידיאליסטי שהופך למטפל החדש עבור 86ers. כאשר לנה לומדת את האמת על הטיפול של הרפובליקה ב- 86ers, היא נעשית נחושה להביא לשינוי ושוויון.

86 בוחן את זוועות המלחמה באמצעות הצגתם הבלתי -מפורסמת של חוויות ה -86 בשדה הקרב. זה מציג את מחיר המלחמה הפסיכולוגי הן על החיילים והן על המטפלים שלהם, ומדגיש את הטראומה הרגשית והדילמות המוסריות שעומדות בפניהם. הסדרה מתעמקת גם בנושאי הזהות, השייכות והכוח של אחווה.

עם האנימציה המהממת שלה, הדמויות המשכנעות והנרטיב המעורר מחשבה, 86 שובה את הצופים מהפרק הראשון. הסדרה מאזנת באומנות רצפי פעולה אינטנסיביים עם רגעים שקטים יותר ומונעים על ידי אופי, ומאפשרת לקהלים להתחבר למאבקים ולניצחונות של 86ers. עם התפתחות הסיפור, הצופים נלקחים למסע מרגש המאתגר את תפיסתם לגבי מלחמה, חברה ורוח אנושית.

86 היא סדרה מעוררת מחשבה ומטענת רגשית שמשאירה השפעה מתמשכת. זה משמש כפרשנות רבת עוצמה על השלכות האפליה ומחיר המלחמה, ובמקביל לבחון את החוסן וכוחו של הרוח האנושית. עם סיפורי הסיפורים המשכנעים והדמויות המפותחות שלה, 86 הוא צופה חובה עבור מעריצי הבדיון הדיסטופי ולאלה המחפשים נרטיב עמוק ומרתק.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

86 - שמונים ושש / 86 - Eighty Six לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.2

  שנת פרסום: 2021–2022

  זמן ממוצע לפרק: 24 דקות