הסדרה: 50 מ"ר / 50M2 לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

50m2 היא סדרת טלוויזיה טורקית מרגשת שהוקרנה לראשונה בשנת 2021. שוכן בלב איסטנבול, התוכנית לוקחת את הצופים למסע מרתק מלא במסתורין, פעולה ומתח.

הסיפור נסוב סביב אדם בשם גולג ', שחייו מקבלים תפנית בלתי צפויה כשהוא מוצא את עצמו באמצע משחק מסוכן. גולג 'הוא מכה מיומן שעובד בארגון פלילי. עם זאת, לאחר סדרת אירועים, הוא נבגד על ידי הבוס שלו ויצא למוות.

באורח פלא, גולג 'שורד ומבקש מקלט בחנות חייטים קטנה בשם "50m2." החנות נמצאת בבעלות אדם בשם ADEM, שאינו מודע לזהותו האמיתית של גולג '. גולג 'מחליט להסתתר בחנות, מעמיד פנים שהוא חייט, בזמן שהוא מתכנן את הצעד הבא שלו.

כאשר גולג 'מסתדר בחייו החדשים, הוא מתחיל ליצור קשרים עם האנשים סביבו. הוא מתקרב עם ADEM ובתו הצעירה, הרואים בו חונך וחבר. Gölge גם מהווה קשר עם דילרה, אישה שעובדת בבית קפה סמוך ונמצאת מסקרנת על ידי עברו המסתורי של גולג '.

עם זאת, גולג 'מבין במהרה שהוא לא יכול לברוח מעברו כל כך בקלות. הבוס לשעבר שלו, Servet, נחוש למצוא אותו ולקשור קצוות רופפים. סרווט שולח את מעצביו לחפש את גולג ', ומכניס את כולם סביבו בסכנה.

לאורך הסדרה, על גלג 'לנווט בעולם הבוגדני אליו היה שייך פעם תוך שמירה על חבריו החדשים. הוא משתמש בכישוריו כמכה כדי להערים על אויביו ולהישאר צעד אחד קדימה. ככל שהסיפור מתגלה, סודות מתגלים, נבדקים בריתות, וזהותו האמיתית של גולג 'הופכת קשה יותר להסתיר.

50m2 היא סדרה מרתקת השומרת על הצופים על שפת מושביהם. המופע משלב אלמנטים של פשע, דרמה ומתח ליצירת סיפור שובה לב. העלילה המהירה, בשילוב עם הדמויות המורכבות, שומרת על הקהל לנחש ומחכה בשקיקה לפרק הבא.

הסדרה בוחנת גם נושאים של פדיון, זהות ותוצאות מעשיו של האדם. המסע של גולג 'מלהיות רוצח שכיר לאדם המחפש פדיון מוסיף עומק לקו העלילה ומאפשר לצופים להתחבר לדמות ברמה העמוקה יותר.

עם סיפור העלילה המשכנע שלה, צוות השחקנים המוכשרים והוויזואליות המדהימות של איסטנבול, 50 מ"ר היא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי דרמות פשע ומותחנים. תערובת הפעולה הייחודית של המופע, מתח ועומק רגשי מבדילה אותה מסדרות אחרות בז'אנר.

בסך הכל, 50m2 היא סדרה מרתקת ומעוררת מחשבה שתשאיר את הצופים לצפות בשקיקה לכל פרק חדש.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

50 מ"ר / 50M2 לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.9

  שנת פרסום: 2021

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות