הסדרה: 30 מטבעות / 30 Monedas לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

30 מונדס היא סדרת טלוויזיה ספרדית מרתקת שהוקרנה לראשונה בשנת 2020. שוכנת בעיירה קטנה, המופע מתעמק בעולם האפל והמסתורי של התרחשויות על טבעיות, קונספירציות דתיות וממצאים עתיקים. עם תערובת ייחודית של אימה, מותחן ודרמה, 30 מונדס לוקח את הצופים למסע מרגש הבוחן את עומק הטבע האנושי והקרב בין טוב לרע.

הסדרה סובבת סביב האב ורגרה, מגרש מגרש מוטרד עם עבר רדוף. הוא נשלח לעיירה פדרזה, שם הוא מסתבך ברשת של אירועים על טבעיים המאיימים על מרקם המציאות. כאשר הוא חוקר סדרה של אירועים ביזאריים, האב ורגרה מגלה סוד נסתר המחובר ל -30 חתיכות הכסף המכונה 30 המונדות.

על פי ההערכה, 30 המונדות הם אותם מטבעות שקיבל יהודה איסקריוט בגין בגידה בישוע המשיח. האגדה מספרת כי מטבעות אלה בעלי כוח עצום ויכולים לשחרר כאוס והרס אם הם נופלים לידיים הלא נכונות. כאשר האב ורגרה חושף את האמת שמאחורי החפץ העתיק, הוא מבין שיש כוחות חזקים במשחק, אנושיים וגם על טבעיים, אשר יפסיקו בשום דבר להחזיק את 30 המונדות.

לצד האב ורגרה, הצופים מוצגים בפני אלנה, וטרינר ופאקו, ראש עיריית העיר. יחד הם מהווים ברית לא סבירה כאשר הם מנווטים בעולם מלא ברכוש דמוני, כתות מסתוריות וקונספירציה בת מאות שנים. ככל שהסדרה מתקדמת, הדמויות מוצאות את עצמן מתמודדות עם זוועות בלתי נתפסות ועליהן להתעמת עם השדים שלהן כדי להגן על עצמם ועל העיירה מפני אבדון הממשמש ובא.

30 מונדס בולט בסינמטוגרפיה האטמוספרית שלה, סיפור סיפורים אינטנסיבי ודמויות מורכבות. הסדרה משלבת במיומנות אלמנטים של אימה ומתח, תוך שמירה על הצופים על קצה מושביהם לאורך כל פרק. העלילה ארוגה באופן מסובך, כאשר כל פרק חושף שכבות חדשות של התעלומה הכללית.

המופע בוחן גם נושאים של אמונה, גאולה והקווים המטושטשים בין טוב לרע. כאשר האב ורגרה נלחם בשדים הפנימיים שלו, הוא נאלץ להתעמת עם עברו ולבצע בחירות קשות שיקבעו את גורלו של הסובבים אותו. הסדרה מתעמקת בנפש האדם, ובוחנת את האורכים שאנשים ילכו להגן על אמונותיהם ועל השלכות מעשיהם.

עם צוות השחקנים המהמם, הסיפור המרתק והוויזואלי המדהים שלו, 30 מונדס הוא צופה חובה עבור מעריצי מותחנים על טבעיים. הוא מציע נטייה חדשה על הז'אנר, המשלב אלמנטים של אימה, מסתורין ודרמה ליצירת חווית צפייה ייחודית באמת. היכונו להיות מרותק מהסודות האפלים והכוחות העל -טבעיים האורקים בתוך העיירה פדרזה כאשר האב ורגרה נלחם כדי להציל את האנושות מכוחם של 30 המונדות.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

30 מטבעות / 30 Monedas לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.1

  שנת פרסום: 2020

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות