הסדרה: 3 אחוז / 3% לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

0.03 היא סדרת טלוויזיה מרתקת ומעוררת מחשבה המתרחשת בעתיד דיסטופי בו החברה מחולקת לשני מעמדות מובחנים: המיוחסים והמרוששים. המופע שנקבע בשנת 2043, עוקב אחר חייהם של אנשים שניתנים להם האפשרות לברוח מהגורם שלהם ולהצטרף לאליטה בתהליך בחירה קפדני המכונה "התהליך".

הסיפור נסוב סביב חייהם של קבוצה של מבוגרים צעירים שנבחרו להשתתף בתהליך, סדרה של מבחנים פיזיים, פסיכולוגיים ומוסריים מאתגרים. רק 3% מהמועמדים ישלימו בהצלחה את התהליך וירוויחו מקום בחוף הבלעדי והמפואר, וישאירו אחריהם את היבשת הענייה.

כאשר המועמדים מנווטים בתהליך, הם מתמודדים עם דילמות מוסריות רבות ועליהם לבצע בחירות קשות שיקבעו את גורלם. כל פרק מתעמק במאבקים האישיים, המוטיבציות והסודות של הדמויות, ומציג את האורך שהם מוכנים ללכת לעצמם להבטיח חיים טובים יותר.

0.03 בוחן נושאים של אי שוויון חברתי, דינמיקת כוח ומצב אנושי. הסדרה מעלה שאלות לגבי אופי המריטוקרטיה, שכן המועמדים נבדקים כל העת על האינטליגנציה, יכולותיהם הפיזיות ומצפן המוסרי שלהם. זה מאתגר את הרעיון של חברה הוגנת וצודקת, ומדגיש את הפגמים וההטיות המובנות הקיימות בתהליך הבחירה.

הדמויות ב- 0.03 מורכבות ורב-ממדיות, לכל אחת מהן רקע ומוטיבציות ייחודיות משלהם. מהשאפתנית והנחושה ועד הנואשים והפגיעים, המופע מתעמק בסיפוריהם האישיים של אנשים אלה, ושופך אור על המאבקים, התקוות והפחדים שלהם. הצופים נמשכים למסעותיהם, ומשתרשים את הצלחתם תוך הטלת ספק בהשלכות האתיות של מעשיהם.

0.03 מהמם ויזואלי מעוצב במומחיות, יוצר עולם דיסטופי שהוא מרתק ומפחיד כאחד. הניגודיות בין שפע החוף לבין עוני הפנים היבשתית היא חריפה, ומדגישה את חלוקת החריפה בין המיוחסים למוחלשים. הסדרה משתמשת גם בפלאשבקים ובסיפור סיפורים לא לינארי כדי לספק הבנה מעמיקה יותר של העבריים והמוטיבציות של הדמויות.

עם קו העלילה השובה לב, פיתוח הדמויות החזקות ונושאים מעוררי מחשבה, 0.03 היא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי הבדיון הדיסטופי ופרשנויות חברתיות. זה מאתגר את הצופים להרהר בפגמי החברה שלנו ואת ההשלכות הפוטנציאליות של כוח ואי שוויון לא מסומן. היכונו לשבוי, המום ויצאו מפקפקים במרקם המוסרי של עולמנו.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

3 אחוז / 3% לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.3

  שנת פרסום: 2016–2020

  זמן ממוצע לפרק: 49 דקות