הסדרה: 12 קופים / 12 Monkeys לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

12 Monkey יכול למחוק את האנושות.

הסדרה, שנקבעה בעתיד דיסטופי, עוקבת אחר ג'יימס קול, מטייל בזמן משנת 2043. קול נשלח אחורה בזמן על ידי קבוצה המכונה "ספל הפרויקט" כדי לעצור את שחרורו של וירוס קטלני שיכריח את אוכלוסיית העולם ו הנגיף, המכונה "קלווירוס", שוחרר בשנת 2017, ולפי ההערכה הוא נוצר על ידי ארגון מסתורי שנקרא "צבא 12 הקופים".

כאשר קול נוסע לאורך הזמן, הוא נתקל בד"ר קסנדרה ראילי, וירולוג מבריק שהופך לבעל בריתו במאבק נגד מגיפה. יחד הם מנווטים תקופות זמן שונות, מימינו ועד העבר והעתיד, בחיפוש אחר רמזים ומידע שיכולים לעזור להם למנוע את ההתפרצות.

לאורך הסדרה, קול וראילי מתמודדים עם אתגרים ומכשולים רבים, כולל מפגשים עם הצבא האניגמטי של 12 הקופים ומנהיגו, "האיש החיוורון" האנינגמטי והמניפולטיבי. כאשר הם מתעמקים יותר בקונספירציה סביב הנגיף, הם חושפים אמיתות מזעזעות וקשרים בלתי צפויים המשתרעים על פני קווי זמן שונים.

הסדרה שוזרת באופן אדיר אלמנטים של מדע בדיוני, מסע בזמן ומסתורין, ומחזיקת את הצופים על קצה מושביהם עם כל פרק. הוא בוחן נושאים מורכבים כמו גורל, גורל והשלכות של שינוי העבר. כאשר קול מתמודד עם ההשלכות המוסריות של שינוי ההיסטוריה, עליו גם להתעמת עם השדים האישיים שלו ולבצע בחירות קשות שיכולות להשפיע על עתיד האנושות.

בהשתתפות צוות אנסמבל מוכשר, כולל אהרון סטנפורד בתפקיד ג'יימס קול ואמנדה שול בתפקיד ד"ר קסנדרה ראילי, 12 קופים מספקים הופעות משכנעות שמביאות את הדמויות לחיים. הכימיה בין שני המוליכים היא מוחשית, ומוסיפה עומק ורגש למערכת היחסים המורכבת שלהם.

הסדרה ידועה בזכות סיפור הסיפורים המורכב והשכבה שלה, כאשר כל עונה בונה על הקודמים וחושפת פיתולים וגילויים חדשים. הכתיבה היא אינטליגנטית ומעוררת מחשבה, מאתגרת את הצופים להטיל ספק באופי הזמן ובבחירות שאנו מבצעים.

12 קופים היא סדרה מרתקת ומעוררת מחשבה המשלבת סיפורי סיפורים אחיזים, דמויות מורכבות ונסיעות בזמן כיפוף נפש. עם העלילה המסקרנת והופעות שובה לב, הוא שומר על קהלים מעורבים ונחשנים עד הסוף. בין אם אתה מעריץ של מדע בדיוני או פשוט ליהנות מסדרה מעוצבת ומותחת היטב, 12 קופים בטוחים להשאיר אותך רוצה יותר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

12 קופים / 12 Monkeys לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2015–2018

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות