הסדרה: 11.22.63/נובמבר 1963 / 11.22.63 לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

11.22.63 היא סדרת מיני טלוויזיה שובה לב שהוקרנה בבכורה בשנת 2016. בהתבסס על הרומן בעל אותו שם מאת סטיבן קינג, המופע המרתק הזה לוקח את הצופים להרפתקה לנסיעה בזמן שאינו אחר. הסדרה נקבעה בשנת 2016, עוקבת אחר סיפורו של ג'ייק אפינג, מורה בתיכון שמגלה פורטל המאפשר לו לנסוע אחורה בזמן.

הסדרה סובבת סביב תאריך משמעותי בהיסטוריה, 22 בנובמבר 1963, היום בו נרצח הנשיא ג'ון פ. קנדי. לג'ייק מוצגת הזדמנות ייחודית למנוע טרגדיה זו להתרחש על ידי חזרה אחורה בזמן כדי לשנות את מהלך ההיסטוריה. עם זאת, משימתו אינה פשוטה כמו שהיא נראית.

כאשר ג'ייק יוצא למסעו, הוא נתקל באתגרים ומכשולים שונים הבודקים את נחישותו ונפתרתו. עליו לנווט במורכבות העבר, להתמזג עם האנשים והאירועים של שנות השישים תוך ניסיון להישאר בולט. הסדרה מתעמקת במורכבות המסע בזמן, בוחנת את ההשלכות וההשפעות האדוות של שינוי העבר.

לאורך הסדרה, ג'ייק יוצר קשרים עם אנשים מרכזיים בעבר, כולל עניין אהבה בשם סאדי דנהיל. הקשר שלהם מוסיף עומק רגשי לסיפור, כאשר ג'ייק מתמודד עם הדילמות המוסריות של שינוי ההיסטוריה וההשפעה הפוטנציאלית שיש לה על אלה שאכפת לו.

ערך הייצור של 11.22.63 הוא יוצא דופן, מה שמסביר את הצופים בשנות השישים עם תשומת לב מדוקדקת לפרטים הקטנים. הסטים, התלבושות והאסתטיקה הכללית לוכדים את מהות העידן, טבולים קהלים בעולם מלא בנוסטלגיה ומשמעות היסטורית.

הסדרה מתהדרת גם בקאסט מוכשר, כאשר ג'יימס פרנקו מסיר הופעה בולטת כג'ייק אפינג. פרנקו מציג למעשה את הקונפליקטים הפנימיים ואת השונות המוסריות שעומדות בפני ג'ייק לאורך כל מסעו. צוות השחקנים התומך, כולל שרה גאדון כסאדי דנהיל, מוסיף עומק ומורכבות לסיפור, ומביא את הדמויות לחיים עם ההופעות הניואנסות שלהן.

11.22.63 היא לא רק סדרת נסיעות זמן; זהו חקירה מעוררת מחשבה של ההשלכות של שינוי ההיסטוריה. זה מעלה שאלות עמוקות לגבי אופי הזמן, הרצון החופשי וההשפעה של פעולות אינדיבידואליות על מהלך האירועים. הסדרה שומרת על הצופים על קצה מושבם, כאשר ג'ייק מירוץ נגד הזמן כדי לשנות את העבר ולמנוע את ההתנקשות בנשיא קנדי.

עם סיפור העלילה המשכנע שלה, הופעות חזקות ותשומת לב מדוקדקת לפרטים, 11.22.63 הוא צופה חובה עבור מעריצי הדרמות ההיסטוריות, המדע הבדיוני ועבודתו של סטיבן קינג. זה משלב בצורה חלקה אלמנטים של מתח, רומנטיקה ומסתורין, ויוצר חוויית צפייה ממש טבילה ובלתי נשכחת.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

11.22.63/נובמבר 1963 / 11.22.63 לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.1

  שנת פרסום: 2016

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות