הסדרה: 100 ימים פראי / 100 Days Wild לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

100 ימים פראיים (2020) היא סדרת ריאליטי פורצת דרך שבאמת בוחנת את יצר ההישרדות והחוסן של משתתפיה. הסדרה מתרחשת בשממה המרוחקת של אלסקה, ומתארת ​​את המסע המאתגר של שבעה אנשים כשהם שואפים לבנות קהילה שמקיימת את עצמה מהיסוד.

הנוף קשה ולא סלחן. המשתתפים נאלצים להתמודד עם מזג האוויר הקיצוני, חיות הבר, המחסור במשאבים, וכמובן, קונפליקטים בין אישיים המתעוררים בקבוצתם המהודקת. במהלך 100 ימים, הם צריכים לצוד מזון, לבנות מחסה ולמצוא דרכים ברות קיימא לשרוד במדבר הבלתי מאולף.

כל משתתף מגיע מרקע אחר, עם מיומנויות משתנות מציד ואיסוף, ועד מומחיות בשיבוש וחיות בר. התמהיל הזה של אישיות ויכולות, יחד עם הסביבה הקשה, מביאים לתערובת כובשת של הישרדות וחוסן אנושי שמשאיר את הצופים מעורבים לאורך כל הסדרה.

מה שמייחד את 100 Days Wild) הוא הדגש שלו על עבודת צוות ובניית קהילה במקום הישרדות אינדיבידואלית, קונספט רענן בז'אנר ההישרדות. המשימות המפחידות של הישרדות חורפים באלסקה, הימנעות מטורפים והבטחת מזון, הופכות לשיעורים בשיתוף פעולה, אמון ורצון אנושי לשרוד כנגד כל הסיכויים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

100 ימים פראי / 100 Days Wild לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: דקות