הסדרה: 100 דיאס para enamorarnos / 100 días para enamorarnos לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"100 días para enamorarnos" (2020) היא סדרת דרמה קומית מרעננת ומחממת לב. המופע הקליל הזה מתמקד בחייהם המורכבים של שני חברים ותיקים, קונסטנצה ורמדיוס, שמחליטים לנתק את מערכות היחסים שלהם כשהם מוצאים את עצמם לא מרוצים בנישואיהם. הם מסכימים על גישה מודרנית למדי: הם ייקחו הפסקה של 100 יום מבני הזוג שלהם כדי לראות אם רגשותיהם עשויים להשתנות.

בעוד קונסטנצה נאבקת בזהותה לאחר הפרידה שלה, רמדיוס מתמודדת עם האתגרים הייחודיים שלה, בעיקר סביב תפקידה כאם וכיצד זה משתלב בחייה המקצועיים. זה מביא לסדרה של סיטואציות הומוריסטיות ודרמטיות שמאזנות בעדינות את המאבק של מימוש עצמי, קשרים משפחתיים והרדיפה אחר אהבה.

הסדרה מתרחשת בשכונה תוססת ותוססת, שמחמיאה להפליא לחיי היום-יום של הגיבורות שלנו ולמערך הדינמי של דמויות המשנה. ממשולשי אהבה ועד תלאות ידידות, "100 דיאס para enamorarnos" משגשג בתיאור המציאותי שלו של מערכות יחסים, ובמצבים המבולגנים לפעמים, אך תמיד בעלי משמעות, שאנשים נקלעים אליהם.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

100 דיאס para enamorarnos / 100 días para enamorarnos לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות