הסדרה: 100 דברים להספיק לפני התיכון / Things to Do Before High School‏ 100 לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

100 דברים לעשות לפני התיכון היא סדרת טלוויזיה שובה לב ששודרה משנת 2014 עד 2016. המופע נסוב סביב חייהם של שלושה חברים הכי טובים, CJ, Fenwick ו- Crispo, כאשר הם יוצאים למשימה להשלים רשימת דלי של 100 דברים לעשות לפני הכניסה לתיכון.

הסדרה עוקבת אחר הרפתקאותיו של סי ג'יי מרטין, ילדה נחושה ושאפתנית בת 12 הנחושה להפיק את המרב משנות חטיבת הביניים שלה. בתמיכת חבריה הנאמנים, פניוויק וקריספו, סי.ג'יי יוצאת למסע לחוות את כל הכיף וההתרגשות שיש לחטיבת הביניים להציע לפני שהם עוברים לתיכון.

לאורך הסדרה, CJ, Fenwick ו- Crispo מתמודדים עם אתגרים ומכשולים שונים כאשר הם שואפים להשלים את רשימת המשימות ההולכת וגדלה שלהם. החל מניסיון למשחק בבית הספר לארגון קרב אוכל, השלישייה מחבקת כל הרפתקה בהתלהבות ובנחישות. הם לומדים שיעורי חיים יקרי ערך לאורך הדרך, כמו חשיבות של חברות, התמדה וחיבוק חוויות חדשות.

הסדרה לא רק מתמקדת בהרפתקאות CJ, Fenwick ו- Crispo, אלא גם מתעמקת בחייהם של תלמידי חטיבת ביניים אחרים. הצופים מקבלים הצצה למאבקים וניצחונות של ניווט במורכבות ההתבגרות. מהתמודדות עם בריונים וכלה במציאת זהותם, הדמויות במאה דברים שעשויות לעשות לפני התיכון מתמודדות עם אתגרים קשורים להדהדים עם הצופים הצעירים.

יחסי היחסים של המופע משופרת עוד יותר באמצעות התיאוריה האותנטית של חיי חטיבת הביניים. הסדרה לוכדת את תמצית חוויית חטיבת הביניים, מהתרגשות של טיולי שטח וריקודי בית ספר ועד חרדת הבחינות והכרת חברים חדשים. הוא בוחן את הנושאים האוניברסאליים של גילוי עצמי, ביטחון עצמי ואת החשיבות של חיבוק האינדיבידואליות של האדם.

הכימיה בין הדמויות הראשיות היא גולת הכותרת של הסדרה. CJ, Fenwick ידידות של קריספו מוצגת כקשר חזק הבנוי על חוויות אמון, תמיכה וחוויות משותפות. האינטראקציות הדינאמיות וההומוריסטיות שלהם מוסיפות מגע קליל לתוכנית, מה שהופך אותו למהנה לצופים בכל הגילאים.

100 דברים לעשות לפני התיכון זה לא רק סדרה על השלמת רשימת דלי; זהו סיפור מתקרב לחוגג את השמחות והאתגרים של גיל ההתבגרות. זה מעודד צופים צעירים לצאת מאזורי הנוחות שלהם, לנסות דברים חדשים ולהפיק את המרב משנות חטיבת הביניים שלהם. עם הדמויות הניתנות להתייחסותה, סיפורי סיפורים ומודעות חיוביות, הסדרה הזו היא צופה חובה לכל מי שמחפש תיאור מבדר ומחמם לב של חוויית חטיבת הביניים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

100 דברים להספיק לפני התיכון / Things to Do Before High School‏ 100 לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.3

  שנת פרסום: 2014–2016

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות