הסדרה: תשעת החיים של חג המולד / The Nine Lives of Christmas לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"תשעת החיים של חג המולד (2014)" היא סדרת קומדיה רומנטית מעוצבת להפליא המבוססת על רוח החג של חג המולד, מרובדת באלמנטים של פנטזיה. הסיפור מבוסס על חייו האקסצנטריים של רווק מאושר וכבאי חובב חתולים נלהב, זכרי, שחייו מקבלים תפנית בלתי צפויה כשהוא מצטלב עם סטודנט לוטרינר מרילי. כשהקסם מתחת לדבקון של חג המולד מתחיל להיפרם, זכרי מאמץ במפתיע חתול רחוב מקסים בשם אמברוז. תחילתה של חברות בלתי צפויה נובטת קשר שחוצה גבולות ופותח דלתות לאהבה, ויצר אחווה משותפת מתחת לשמי חג המולד.

ככל שהסדרה מתקדמת, הלהט של מרילי להציל את כל החתולים בעיר מתיישב עם אהבתו החדשה של זכרי לחיית המחמד שנרכשה. אהבתם המשותפת לחתולים מתחילה לחשוף את הרגשות האמיתיים שלהם זה כלפי זה. תשעת חייו של חג המולד משלבים באלגנטיות קו עלילה לבבי עם הקצה המיסטי של קסם חתולים, ובכך חוגג סיפור אהבה ייחודי הנטוע בחמלה ובחברותא. ההתקדמות של קו העלילה מאגדת את ההמולה של עונת החגים עם הרגשות המוצפים של הדמויות, ובכך מגולל סיפור שיישאר עם הקהל הרבה אחרי שהאור החגיגי יכבה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

תשעת החיים של חג המולד / The Nine Lives of Christmas לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: 86 דקות