הסדרה: תדר / Frequency לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

התדר הוא סדרת טלוויזיה שובה לב ומעוררת מחשבה שהעלו לראשונה בשנת 2016 והסתיימו בשנת 2017. בהשראת הסרט 2000 באותו שם, סדרה זו משלבת אלמנטים של מדע בדיוני, דרמת פשע ודינמיקה משפחתית ליצירת סיפור ייחודי ומשכנע ו

הסיפור נסוב סביב ריימי סאליבן, בלש צעיר בעיר ניו יורק של ימינו. חייו של ריימי מקבלים תפנית בלתי צפויה כאשר היא מגלה רדיו חזיר ישן המאפשר לה לתקשר עם אביה המנוח, פרנק סאליבן, שהיה גם שוטר. התפיסה היא שפרנק מתקשר עם ריימי משנת 1996, עשרים שנה בעבר.

כאשר ריימי ופרנק מנווטים את הקשר המסתורי הזה לאורך זמן, הם מבינים כי מעשיהם בהווה יכולים לשנות אירועים בעבר ולהפך. תגלית זו מובילה אותם לשתף פעולה בפתרון מקרה רצח בן עשרות שנים שרדף את משפחתם. יחד, עליהם לחשוף את האמת שמאחורי הרוצח הזמיר, רוצח סדרתי שתקופת הטרור שלו משתרעת על שני קווי הזמן.

לאורך הסדרה, התדר בוחן את המורכבות של מסע בזמן ואת ההשפעות האדוות שיש לה על חייהן של הדמויות. ריימי ופרנק חייבים להתמודד עם הדילמות המוסריות של שינוי העבר כדי לשנות את העתיד, והכל תוך ניסיון לשמור על האיזון העדין של קיומם שלהם. גורלותיהם השזורים הופכים לנושא מרכזי, כאשר הם שואפים להגן זה על זה ולשמור על הקשר המשפחתי שלהם.

הסדרה מתעמקת גם בחייהם האישיים של ריימי ופרנק, ובוחנת את ההשפעה שיש לחיבור החדש שלהם על מערכות היחסים שלהם עם יקיריהם. ריימי נאבקת ליישב את חייה של ימינו עם זיכרונותיה של אביה שהיא יוצרת בעבר. בינתיים, על פרנק להתעמת עם השלכות מעשיו ואת הקורבנות שעליו להקדיש כדי להבטיח את ביטחונו של בתו.

התדר ידוע בסיפור הסיפורים המשכנע שלה, מלא במתח, מסתורין ועומק רגשי. כל פרק שומר על הצופים על קצה מושבם, שכן הרשת המורכבת של עבר והווה ממשיכה להתפרק. הסדרה משלבת במיומנות אלמנטים של פרוצדוראליה פשע עם המכניקה המורכבת של מסע בזמן, ויוצרת תערובת ייחודית של ז'אנרים שמאפשרת לקהלים מעורבים ומושקעים.

ההופעות בתדירות הן יוצאת דופן, כאשר פייטון רשימת וריילי סמית 'מספקות תיאורים ניואנסים של ריימי ופרנק. הכימיה שלהם על המסך מוחשית, לוכדת את המורכבות של מערכת היחסים ביניהם ואת המשקל הרגשי שהם נושאים. צוות השחקנים התומך, כולל גם מקי פיפר ודווין קלי, מאיר גם הוא, ומוסיף עומק לנרטיב המורכב.

לסיכום, התדר הוא סדרה שובה לב הבוחנת את המורכבות של מסע בזמן ואת הקשר המתמשך בין אב לבת. עם הנחת היסוד המסקרנת, ההופעות המשכנעות, וסיפורי סיפורים מעוצבים במומחיות, הסדרה הזו היא חובה לצפות עבור מעריצי המדע הבדיוני, דרמת הפשע והסיפורים המשפחתיים הלבביים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

תדר / Frequency לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2016–2017

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות