הסדרה: שושלת 2017 / Dynasty לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

שושלת היא סדרת טלוויזיה שובה לב ודרמטית שהעלה לראשונה בשנת 2017 והסתיימה בשנת 2022. נקבע בעולם המפואר של משפחת קרינגטון, המופע עוקב אחר חייהם של שתי משפחות עשירות ועוצמתיות כאשר הן מנווטות את מורכבות האהבה, הכוח וה- בְּגִידָה.

במרכז הסדרה נמצאת משפחת קרינגטון, בהובלת הפטריארך הכריזמטי וחסר רחמים, בלייק קרינגטון. בלייק הוא מיליארדר מתוצרת עצמית שבנה את האימפריה שלו בתעשיית האנרגיה. הוא נשוי לכריסטל קרינגטון היפה והשאפתני, השואף להשתלב בעולם הגרון של האליטה. יחד יש להם שני ילדים, פאלון וסטיבן.

פאלון קרינגטון היא אישה אינטליגנטית ושאפתנית מאוד, הנחושה להוכיח את עצמה בעולם העסקים הנשלט על ידי גברים. היא מוכנה לעשות כל מה שנדרש כדי להשיג כוח ושליטה, ולעתים קרובות נוקטת במניפולציה ולחבלה. סטיבן קרינגטון, לעומת זאת, רגיש וחמלה יותר. הוא נאבק בזהותו ובמיניותו, ומתמודד עם אתגרים ומכשולים מתמידים בחייו האישיים.

חייהם של הקרינגטונים משתנים לנצח כאשר בנו האבד של בלייק, אדם, חוזר למשפחה. הגעתו של אדם מביאה עמו גל של סודות, שקרים ושערוריות המאיימות לקרוע את המשפחה. כאשר הקרינגטונים נלחמים על השליטה על האימפריה שלהם, עליהם גם להתעמת עם השדים שלהם ולהתמודד עם השלכות מעשיהם.

הסדרה בוחנת גם את המשפחה היריבה, הקולבי, העשירים והחזקים באותה מידה. הקולביס, בראשות אחיו המנוכר של בלייק, ג'ף, ואמו המחוברת, אלכסיס, נחושים להוריד את הקרינגטונים ולתפוס שליטה על האימפריה שלהם. המתח בין שתי המשפחות מסלים לממדים אפיים, וכתוצאה מכך עימותים נפיצים וגילויים מזעזעים.

שושלת היא סדרה מדהימה מבחינה ויזואלית המציגה את אורח החיים האקסטרווגנטי של העשירים והחזקים. החל מאחוזות מפוארות ועד מפלגות אקסטרווגנטיות, המופע משקיע את הצופים בעולם של עושר ועודף. התלבושות המפוארות והעיצובים של הסטים עוצרי הנשימה מוסיפים לפיתוי הכללי של הסדרה, מה שהופך אותה לחגיגה לעיניים.

עם סיפורי העלילה המשכנעים, הדמויות המורכבות והדרמה הגבוהה, שושלת שומרת על הצופים על קצה מושביהם. הסדרה מתעמקת בנושאים של משפחה, נאמנות ואורכים שאנשים ילכו להגן על האינטרסים שלהם. היא בוחנת את הבטן האפלה של האליטה, חושפת את חמדנות, השאיפה והבגידה שאורב מאחורי דלתות סגורות.

שושלת היא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי דרמות מרתקות מלאות באהבה, מאבקי כוח ושערוריה. הוא מציע הצצה שובה לב לחייהם של בעלי העשירים והמשפיעים, ומזכיר לצופים שאפילו אלה שנראים שיש להם את הכל לא חסינים מפני השלכות מעשיהם.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

שושלת 2017 / Dynasty לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.3

  שנת פרסום: 2017–2022

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות

עוד סדרות שיכולות לעניין אותך...