הסדרה: שדונת / Little Demon לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

השד הקטן היא סדרת טלוויזיה קומדיה אפלה שהעלה לראשונה בשנת 2022. הוקמה בעיירה פרבריה קטנה, התוכנית עוקבת אחר ההצעות השגויות של משפחה לא מתפקדת וצאצאיהם הדמוניים.

הסדרה מתרכזת סביב משפחת הרפר, שילדה ללא ידיעה ילד שטני בשם Beezlebub. Beezlebub, או Beezy בקיצור, הוא שד שובב וערמומי שעורר כל הזמן הרס על משפחתה והעיירה. למרות אופיה הדמוני, ביזי היא עדיין ילדה בלב, לעתים קרובות מסתבכת בזמן שניסה לנווט במורכבות של להיות שד צעיר בעולם אנושי.

הדמויות הראשיות כוללות את הוריו של ביזי, מגי ופרנסיס הרפר, הנאבקים לשמור על מראית עין של נורמליות בחייהם תוך גידול ילד שד. מגי היא אם אוהבת אך המומה שמנסה כמיטב יכולתה להחזיק את המשפחה ביחד בין הכאוס. פרנסיס הוא אב מגושם וחסר מושג שלעתים קרובות מוצא את עצמו נקלע לתכניות של ביזי.

הסדרה מציגה גם דמויות אקסצנטריות אחרות, כמו הדוד ג'ימי, צייד שדים בדימוס שהופך באי רצון למנטור של ביזי, ודודה לילית, דמות זוהרת ומסתורית המחזיקה בסודות אפלים משלה. דמויות אלה מוסיפות עומק ומורכבות לסיפור, ומספקות גם הקלה קומית וגם רגעים של רגש אמיתי.

כל פרק של השד הקטן מציג מצב ייחודי ומצחיק שבייזי מוצאת את עצמה פנימה. מגרימת המהומה בבית הספר לזימון שדים קדומים בחצר האחורית, התעלולים של ביזי לעולם לא מצליחים לבדר. המופע בוחן בחוכמה נושאים של משפחה, קבלה ואתגרי גידול ילד השונה מהנורמה.

השד הקטן בולט בדיאלוג הכתיבה החדה והדיאלוג השנונה שלו, שמשלב בצורה חלקה אלמנטים של קומדיה ואימה. הסדרה לא חוששת לדחוף גבולות, לעיתים קרובות להתעמק בהומור כהה ומעוות שאולי אינו מתאים לכל הקהלים. עם זאת, מתחת למשטח הקומי טמון סיפור מכל הלב על האהבה ללא תנאי בין משפחה לאורכים שהם ילכו זה לזה.

עם הקונספט הייחודי שלה וקאסט ההרכב המוכשר, השד הקטן מציע נטייה טרייה על הסיטקום המשפחתי המסורתי. הסדרה משלבת בהצלחה אלמנטים על טבעיים עם דינמיקה משפחתית יחסית, ויוצרת חווית צפייה שובה לב ומבדרת.

לסיכום, שד קטן הוא סדרת קומדיה אפלה העוקבת אחר ההפרעות השגויות של ילד דמוני ומשפחתה הלא מתפקדת. עם כתיבתו החכמה, ההופעות החזקות והתערובת הייחודית של הקומדיה והאימה, התוכנית בטוחה לשבה את הקהל ולהשאיר אותם מחכה בשקיקה לכל פרק חדש.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

שדונת / Little Demon לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7

  שנת פרסום: 2022

  זמן ממוצע לפרק: 26 דקות