הסדרה: רנדי קאנינגהם: נינג'ה בפעולה *מדובב* / Randy Cunningham: 9th Grade Ninja לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

רנדי קנינגהם: הנינג'ה בכיתה ט 'היא סדרת טלוויזיה מונפשת ששודרה משנת 2012 עד 2015. התוכנית עוקבת אחר הרפתקאותיו של רנדי קנינגהם, סטודנטית בתיכון שהופכת לגיבור לא סביר של הייטוריסוויל.

בסדרה, רנדי מגלה שהוא נבחר להיות הנינג'ה הבא, לוחם אגדי שהוטל להגן על בית הספר שלו מפני כוחות הרוע. בעזרת חברו הטוב ביותר, האוורד וויינרמן, רנדי צריך לאזן את תפקידו כנינג'ה עם האתגרים של להיות נער רגיל.

הסדרה שוכנת בעיירה הבדיונית נוריסוויל, שם רנדי לומד בבית הספר התיכון נוריסוויל. בהתחלה, רנדי מהסס לאמץ את תפקידו החדש כנינג'ה, אך ככל שהוא לומד יותר על כוחותיו ועל ההיסטוריה של הנינג'ה, הוא הופך להיות בטוח יותר ביכולותיו. לאורך הסדרה, רנדי מתמודד מול מגוון נבלים, כולל המכשף, חניבעל מקפיסט והרובוט הרשע, המשנה למלך.

אחד ההיבטים הייחודיים של רנדי קנינגהם: נינג'ה בכיתה ט 'הוא תערובת האקשן, הקומדיה והנושאים המתקרבים שלה. בעוד שרנדי נלחם בנבלים וחוסך את היום, המופע בוחן גם את האתגרים והניצחונות של היותו נער. על רנדי לנווט במורכבות של התיכון, להתמודד עם בריונים וללהטט באחריותו כנינג'ה עם חייו האישיים.

הסדרה כוללת גם צוות דמויות צבעוני, כולל עניין האהבה של רנדי, תרזה פאולר, שאינה מודעת לזהותו הסודית. האינטראקציות של רנדי עם תרזה מספקות עלילת משנה רומנטית שמוסיפה עומק לתוכנית. בנוסף, האוורד וויינרמן משמש כבעל הצד הקומי ומספק הקלה קומית לאורך כל הסדרה.

רנדי קנינגהם: הנינג'ה בכיתה ט 'קיבלה ביקורות חיוביות על תערובת הפעולה, ההומור והדמויות היחסי שלה. סגנון האנימציה מושך חזותית, ומשחק הקול מחיה את הדמויות. הדיאלוג השנונה של התוכנית וסיפורי הסיפורים החכמים הופכים אותו למהנה לקהלים בכל הגילאים.

בסך הכל, רנדי קנינגהם: נינג'ה בכיתה ט 'היא סדרת אנימציה מבדרת ומרתקת שמשלבת נושאים של פעולה, קומדיה ונושאים מתקרבים. עם הדמויות הניתנות להתייחסות והרפתקאות מרגשות, המופע פונה לילדים וגם למבוגרים. בין אם רנדי נאבק בנבלים ובין אם מנווט את האתגרים של התיכון, הצופים בטוחים שנשבו על ידי מסעו כנינג'ה בכיתה ט '.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

רנדי קאנינגהם: נינג'ה בפעולה *מדובב* / Randy Cunningham: 9th Grade Ninja לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2012–2015

  זמן ממוצע לפרק: 15 דקות