הסדרה: רביעי דאון ואהבה / Fourth Down and Love לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"רביעי למטה ואהבה" (2023) היא סדרת דרמה נוגעת ללב, מרתקת המשלבת באומנות את עולמות הספורט המקצועי ויחסים אישיים. הסדרה סובבת סביב חייהם של קבוצת שחקני פוטבול אמריקאיים מקצועיים שמוצאים את עצמם מתמודדים עם המלכודות של תהילה, עושר וקריירות בלחץ גבוה. סיפורה של כל דמות חושף נרטיבים מקבילים של אהבה וחוסן, המוסיפים עומק ודינמיות לנרטיב.

הדמויות המרכזיות בסדרה כוללות שחקן ותיק שמתמודד עם ההזדקנות, שחקן טירון שמתמודד עם ידועה פתאומית, ושחקן ברמה בינונית שנאבק באיזון חיי המשפחה שלו עם דרישות המשחק. הסיפורים שלהם משובצים בסצנות המתרחשות על הרשת ומחוצה לה, ומציירות תמונה מציאותית של עולם הכדורגל והמאבקים המולדים שלו.

בבסיסו, "רביעי למטה ואהבה" מעמיק בנושאים העכשוויים של אהבה, חוסן ורדיפה אחר חלומות אינדיבידואליים. הצופים מועברים אל הנופים הרגשיים של הדמויות, שם ניצחונותיהם, מאבקיהם והקשר שלהם עם הספורט משרטטים דיוקן עוצמתי של הטבע האנושי והדינמיקה המורכבת שלו. הסדרה שוזרת יחד את העולם האינטנסיבי של הכדורגל האמריקאי עם נרטיבים אישיים עמוקים של אהבה וגילוי עצמי.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

רביעי דאון ואהבה / Fourth Down and Love לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.5

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: 84 דקות