הסדרה: קריפטון / Krypton לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

קריפטון היא סדרת טלוויזיה מרגשת ושובבתית שלוקחת את הצופים למסע לכוכב הלכת קריפטון, ביתו של סופרמן. המופע, שנקבע בשנים 2018-2019, בוחן את ההיסטוריה העשירה והמורכבת של כדור הארץ, ושופך אור על האירועים שהובילו בסופו של דבר להשמדתו.

הסדרה מציגה את הצופים לסג-אל, סבו של סופרמן, שמוצא את עצמו במרכז תקופה מסוכנת וסוערת בתולדות קריפטון. סג-אל הוא בחור צעיר עם רוח מרדנית, נחוש להחזיר את כבוד משפחתו ולהגן על כוכב הלכת שלו מפני אבדון הממשמש ובא.

עם התפתחות הסדרה, סג-אל מסתבך ברשת של מאבקי תככים פוליטיים ומאבקי כוח. המעמד השולט, המכונה קולו של ראו, מבקש לשמור על שליטה על כדור הארץ, בעוד שמורדים ומתנגדים נלחמים למען חופש ועצמאות. סג-אל מוצא את עצמו נתפס באמצע, נקרע בין נאמנותו למשפחתו לבין רצונו לעשות את מה שנכון לקריפטון.

אחד ההיבטים הבולטים של קריפטון הוא האפקטים הוויזואליים המהממים שלה ועיצוב הייצור. הסדרה מציגה עולם ענק מבחינה ויזואלית, עם פרטים מורכבים ואסתטיקה מובחנת שמחזרת את כוכב הלכת קריפטון לחיים. החל מגורדי השחקים המתנשאים לטכנולוגיה המתקדמת, כל היבט של כדור הארץ מעוצב בקפידה, ויוצר תחושה של ריאליזם ואותנטיות.

פיתוח הדמות בקריפטון הוא כוח נוסף של הסדרה. סג-אל הוא גיבור משכנע, שכן הצופים עדים לצמיחתו מצעיר ראשוני ואימפולסיבי למנהיג שמוכן להקריב קרבנות לטובת הכלל. צוות השחקנים התומך מרשים באותה מידה, כאשר כל דמות מביאה את המוטיבציות והמורכבות הייחודיות שלהם לסיפור.

בנוסף לסיפור העלילה המרתק שלו ולדמויות מפותחות, קריפטון בוחן גם נושאים של זהות, משפחה ומורשת. סג-אל מתמודד עם המוניטין המוכתמת של משפחתו ושואף להוכיח את עצמו ראוי לשם EL. הסדרה מתעמקת ברעיון הגורל ומשקל הציפיות, שכן SEG-EL מנווט את האתגרים של היותו נכדו של הגיבור הגדול ביותר של קריפטון.

בסך הכל, קריפטון היא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי המיתולוגיה של סופרמן וכל מי שמחפש מופע מדע בדיוני מרתק ומעורר מחשבה. עם קו העלילה המשכנע שלה, חזותיים מדהימים ודמויות מעוגלות היטב, הסדרה מציעה נקודת מבט רעננה וייחודית על עולמו של קריפטון. בין אם אתה מעריץ סופרמן קשה או פשוט ליהנות מסיפורי סיפורים ענקיים, קריפטון בטוח לשבת ולבדר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

קריפטון / Krypton לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.8

  שנת פרסום: 2018–2019

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות