הסדרה: קסם ממלכת החיות של דיסני / Magic of Disney's Animal Kingdom לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

קסם ממלכת החיות של דיסני היא סדרת טלוויזיה קסומה וחינוכית שלוקחת את הצופים למסע שובה לב אל העולם של בעלי החיים בפארק השעשועים של ממלכת החיות של דיסני. סדרה זו, שהופקה על ידי נשיונל ג'יאוגרפיק ומסופרת על ידי ג'וש גד, מציעה מבט מאחורי הקלעים על מאמצי הטיפול והשימור המדהימים שנעשו על ידי צוות המומחים המסור שעובדים ללא לאות כדי להבטיח את רווחתם של תושבי החיות המגוונים של הפארק.

הסדרה, שוכנה בתוך הנופים השופעים של ממלכת החיות של דיסני, מציגה את המחויבות של הפארק לרווחת בעלי חיים, שימור ודיילות סביבתית. כל פרק מתעמק בפעולות היומיומיות של הפארק, ומספק חוויה אינטימית וגלילה לצופים. מהפילים המלכותיים ועד הדולפינים השובבים, מהמרקאטס השובבים ועד הנמרים מעוררי השראה, הסדרה מציעה מפגש מקרוב ואישי עם מגוון רחב של מינים בעלי חיים.

הסדרה לא רק מדגישה את היופי והמגוון של ממלכת החיות אלא גם שופכת אור על מאמצי השימור המכריעים שביצע הפארק. הצופים מקבלים הצצה למחקר פורץ הדרך, טיפול וטרינרי וגידול בעלי חיים הנמצאים אינטגרליים למשימתו של הפארק להגן ולשמור על מינים בסכנת הכחדה. באמצעות סיפורי סיפורים שובה לב וסינמטוגרפיה מדהימה, הסדרה מציגה את העבודה המדהימה שנעשתה על ידי צוות מומחי בעלי חיים ייעודיים, ומספקת חוויה מעוררת השראה וחינוכית לצופים בכל הגילאים.

קסם ממלכת החיות של דיסני בוחן גם את הקשר הייחודי בין בעלי החיים למטפלותיהם. הסדרה מציגה את הצופים לצוות הנלהב והבקיא של שומרי בעלי חיים, וטרינרים ומדענים המהווים את עמוד השדרה של תוכנית הטיפול בבעלי חיים של הפארק. הצופים מוזמנים לעולמם, לומדים על האתגרים העומדים בפניהם, הניצחונות שהם חוגגים ועל הקשרים העמוקים שהם יוצרים עם בעלי החיים תחת הטיפול שלהם.

בנוסף לסיפורי בעלי החיים השובבים, הסדרה מציעה גם הצצה לחוויות החדשניות והעצירות של הפארק. מהטכנולוגיה פורצת הדרך המשמשת במעקב ומעקב אחר בעלי חיים לתערוכות אינטראקטיביות וחינוכיות, הצופים מקבלים מבט מבפנים על ההתקדמות המתקדמת ההופכת את ממלכת החיות של דיסני ליעד ברמה העולמית הן לבידור והן לשימור.

קסם ממלכת החיות של דיסני הוא חגיגה של הקסם והפלא של ממלכת החיות, ומציגה את היופי והמגוון יוצא הדופן של העולם הטבעי. באמצעות סיפור הסיפורים השובה לב, הוויזואליות עוצרות הנשימה והנרטיב האינפורמטיבי שלה, הסדרה שואפת לעודד את הצופים לפתח הערכה עמוקה יותר לבעלי החיים ולסביבה, תוך הדגשת חשיבות השימור והצורך להגן על חיות הבר היקרות של כדור הארץ שלנו.

עם התערובת הייחודית שלה של בידור וחינוך, Magic of Kingdom של דיסני מבטיחה להיות סדרה חובה לצפייה לאוהבי בעלי חיים, חובבי טבע ואוהדי דיסני כאחד. הצטרפו אלינו למסע הקסום הזה כשאנחנו חוקרים את נפלאות ממלכת החיות ומגלים את הקסם המדהים שנמצא בממלכת החיות של דיסני.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

קסם ממלכת החיות של דיסני / Magic of Disney's Animal Kingdom לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.2

  שנת פרסום: 2020

  זמן ממוצע לפרק: 40 דקות