הסדרה: קמים לתחייה [צרפתי] / Les Revenants לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

Les Revenants היא סדרת טלוויזיה דרמה על -טבעית שובה לב ששודרה משנת 2012 עד 2015. הוקמה בעיירה הרים קטנה בצרפת, הסדרה בוחנת את חייהם של התושבים שעומדים בפני תופעה מבולבלת ומעורערת – יקיריהם המנוחים חוזרים לפתע לפתע פתאום חוזרים לחיים.

הסדרה מתחילה בהופעה מחודשת של כמה אנשים שנפטרו, שלכאורה חוזרים לחיים ללא שום זיכרון של מותם. כאשר חזרתם מזעזעת את הקהילה, לס רוונטס מתעמק בהשפעה הרגשית והפסיכולוגית הן על החזרה והן על משפחותיהם. המאבק החי להשלים עם שובם של יקיריהם, מטיל ספק בזהותם ובהשלכות נוכחותם.

Les Revenants אינה סדרת הזומבים או האימה הטיפוסית שלך. במקום זאת, הוא מתמקד בחוויה האנושית, ברגשות ובמערכות היחסים. הסדרה מתעמקת עמוק בפסיכיות הדמויות, ובוחנת נושאים של צער, אובדן, אשמה וגעגוע לסגירה. כל פרק מציג רשת מורכבת של סיפורים אישיים, שזורים את חיי החיים והחוזרים.

יוצרי Les Revenants משלבים במיומנות אלמנטים של אלמנטים מסתוריים, דרמה ואלמנטים על טבעיים ליצירת סדרה אטמוספרית ומעוררת מחשבה. הפסקול המוזר והמרדף, שהלחין מוגוואי, מוסיף לאווירה הכללית, ומגביר את המתח ואת ההשפעה הרגשית של הנרטיב.

לאורך הסדרה הדמויות מתמודדות עם שדים וסודות משלהם, אשר מסובכים עוד יותר מחזרת המנוח. הנרטיב נפרש לאט, חושף את קשרי הגומלין בין הדמויות והתעלומות סביב חייהן. ככל שהעלילה מתעבה, Les Revenants מעלה שאלות לגבי אופי החיים, המוות והגבולות בין השניים.

הופעות המשחק החריגות ב- Les Revenants מחיה את הדמויות לחיים, ומוסיפות עומק ואותנטיות למאבקים שלהם. צוות אנסמבל כולל את אן קונסוויי כקלייר, אם מתאבלת שחייבת להתעמת עם חזרת בתה המנוחה; Frédéric פיירוט בתפקיד ג'רום, אב המתמודד עם הופעתו מחדש של אשתו; וסליין סלטה בתפקיד ג'ולי, צעירה מסתורית שנראית מחזיקה את המפתח לתופעה.

Les Revenants קיבלו שבחים ביקורתיים על סיפור הסיפורים הייחודי שלה, סינמטוגרפיה אטמוספרית והופעות משכנעות. הסדרה צברה בסיס מעריצים בינלאומי מסור וזכתה בפרסים רבים, כולל אמי בינלאומי לסדרת הדרמה הטובה ביותר.

Les Revenants היא סדרה מהפנטת ומעוררת מחשבה הבוחנת את המורכבות של רגשות אנושיים ואת תעלומות החיים והמוות. זה מאתגר את הצופים להרהר באופי הקיום ואת ההשפעה העמוקה של אובדן. עם ההופעות העלילתיות והמשכנעות שלה, Les Revenants היא צופה חובה עבור מעריצי דרמות על טבעיות ומותחנים פסיכולוגיים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

קמים לתחייה [צרפתי] / Les Revenants לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.1

  שנת פרסום: 2012–2015

  זמן ממוצע לפרק: 52 דקות