הסדרה: קו סיום / Finish Line לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

פיניש קו (2008) היא סדרת טלוויזיה סוחפת ואינטנסיבית עם גישה ייחודית לסיפור סיפורים, המתמקדת בעולם של מרוצי סוסים עתירי סיכון. הסדרה פותחת צוהר לעסקים המורכבים, חוקיים ובלתי חוקיים, המזוהים לעתים קרובות עם התעשייה המהירה הזו ועתירת הכסף.

התוכנית מתמקדת במגוון הרחב של הדמויות המאכלסות אותה, כשהיא מתרחשת על רקע הנצנצים, הזוהר והעסקאות בעלות הערך הגבוה של עולם הספורט המובחר הזה. מרוכבים, בעלי אורוות ומגדלים ועד למהמרים ודמויות ידועות לשמצה האורבות בצל. כשכמה קווי עלילה נפרשים, נחשפות שאיפות אישיות, שערוריות סודיות ומאבקי כוח; עם הון וחיים תלויים על הכף.

קו העלילה המרתק של הסדרה מועשר עוד יותר על ידי דמויות מעוגלות היטב שהן מורכבות כמו הנסיבות בהן הן מנווטות, ומציעות הצצה ייחודית להיבטים הרגשיים והאישיים של תעשיית המירוצים, הרחק מהמחזה הספורטיבי. לאחר מכן, קו הסיום הוא לא רק דרמה על מרוצי סוסים, אלא השתקפות של החברה בכללותה – מחקר של שאפתנות אנושית, חוסן, והקווים האתיים המטושטשים לעתים קרובות בחיפוש אחר ההצלחה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

קו סיום / Finish Line לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 4.1

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: 93 דקות