הסדרה: קוסם סולטן / Muhtesem Yuzyıl: Kosem לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

Muhtesem Yüzyil: Kösem היא סדרת טלוויזיה דרמה היסטורית ששודרה משנת 2015 עד 2017. הסדרה היא סרט המשך לדרמה הטורקית הפופולרית, Muhtesem yüzyil, ומתמקדת בחייהן של אחת הנשים החזקות ביותר בהיסטוריה העות'מאנית, Kösem Sultan.

הוקם במאה ה -17, מוהטסם יזיל: קוסם לוקח את הצופים למסע במורכבות של האימפריה העות'מאנית בתקופת שלטונו של הסולטאן אחמד הראשון. הסדרה מתעמקת בהיבטים הפוליטיים, התרבותיים והחברתיים של התקופה, ומספקת תיאור שובה לב של התקופה.

קוסם סולטאן, אותו מגלמת השחקנית המוכשרת ברן סאת, עולה מההתחלה הצנועה של עבד כדי להפוך לסולטן של ווליד, אמו של הסולטאן המכהן. המסע שלה מלא באתגרים, בגידות וניצחונות כשהיא מנווטת בעולמו הבוגדני של בית המשפט העות'מאני.

הסדרה מציגה את מאבקי הכוח בתוך ההרמון, שם נשות הסולטאן ופילגשותיו מתבצעות להשפעה וחסד. חוסןו והאינטליגנציה של קוסם סולטאן מאפשרים לה להתאמץ על יריביה ולהבטיח את עמדתה כאישה המשפיעה ביותר באימפריה.

Muhtesem Yüzyil: Kösem בוחן גם את מערכות היחסים המורכבות של קוסם סולטאן צורות עם בניה, שבסופו של דבר עולים לכס המלוכה. אהבתה לילדיה ניכרת, ובכל זאת היא עומדת בפני בחירות והקרבנות קשים כדי להגן על שלטונם ולהבטיח את עתיד האימפריה.

הסדרה ידועה בזכות הוויזואליות המהממות שלה, תלבושות מורחבות ותשומת לב מדוקדקת לפרטים היסטוריים. פאר בית המשפט העות'מאני מתעורר לחיים, ומטבל את הצופים בעולם של שפע ותככים.

בנוסף לסיפור העלילה השובה לב, Muhtesem yüzyil: Kösem מציג צוות אנסמבל מוכשר שמחזיר את הדמויות לחיים. ההופעות ניואנסים ומשכנעים, ומלכדים את המורכבות של המוטיבציות והרגשות של הדמויות.

Muhtesem Yüzyil: Kösem הוא לא רק דרמה היסטורית מבדרת, אלא גם חלון להיסטוריה העשירה של האימפריה העות'מאנית. זה מספק תובנות לגבי הדינמיקה החברתית, ההתמודדות הפוליטית ומסורות התרבותיות של התקופה. הסדרה מציעה תערובת ייחודית של היסטוריה, רומנטיקה ודרמה, שובה לב לקהלים עם הוויזואליות העלילתיות והמהממות שלה.

עם סיפור העלילה המרתק שלה, הופעות יוצאת דופן ותשומת לב מדוקדקת לפרטים הקטנים, Muhtesem Yüzyil: Kösem הפך לסדרה אהובה, שובה לב לקהלים הן בטורקיה והן בינלאומית. היא זכתה לשבחים ביקורתיים ובסיס מעריצים ייעודי, וביסס את מקומו כאחת הדרמות ההיסטוריות המצליחות ביותר של השנים האחרונות.

Muhtesem Yüzyil: Kösem הוא צופה חובה לחובבי ההיסטוריה, מעריצי דרמות תקופתיות, וכל מי שמחפש חוויה טלוויזיונית שובה לב וטבילה. הוא מציע הצצה מרתקת לחייו של קוסם סולטאן, אישה מדהימה שהשאירה חותם בלתי מחיק בהיסטוריה העות'מאנית.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

קוסם סולטן / Muhtesem Yuzyıl: Kosem לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.6

  שנת פרסום: 2015–2017