הסדרה: קונדור / Condor לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

קונדור היא סדרת טלוויזיה מרתקת ואינטנסיבית שהוקרנה לראשונה בשנת 2018 והסתיימה בשנת 2020. בהשראת הרומן "שישה ימי הקונדור" מאת ג'יימס גריידי, דרמת הריגול המרתקת הזו עוקבת אחר חייו של אנליסט CIA צעיר, ג'ו טרנר, כמו הוא מסתבך ברשת של קונספירציה, סכנה ובגידה.

הסדרה ממוקמת בימינו, מתעמקת בעולם הריגול הבינלאומי ובפועלותיהם המורכבות של סוכנויות המודיעין. ג'ו טרנר, המוצג בצורה מבריקה על ידי מקס אירונס המוכשר, הוא אנליסט מבריק העובד ב- CIA. חייו מקבלים תפנית דרסטית כשהוא מעד על חלקת מרושעת המאיימת על חייהם של מיליונים.

קונדור לוקח את הצופים בנסיעה ברכבת הרים כשג'ו מוצא את עצמו במרכז משחק קטלני של חתול ועכבר. נאלץ להמשיך במנוסה, עליו לסמוך על האינטליגנציה, התושייה והאינסטינקטים שלו כדי לשרוד. עם זאת, עד מהרה הוא מבין שהוא לא יכול לסמוך על אף אחד, אפילו לא בארגון שלו.

ככל שהסדרה מתקדמת, ג'ו חושף קונספירציה עצומה שמגיעה לרמות הכוח הגבוהות ביותר. עליו לנווט בנוף בוגדני בו אף אחד לא נראה, וכל החלטה יכולה להיות עניין של חיים או מוות. לאורך הדרך הוא יוצר בריתות לא סבירות, לומד להטיל ספק בכל מה שהוא יודע ומגלה את היקף האמיתי של יכולותיו שלו.

קונדור הוא לא רק מותחן ריגול טיפוסי; היא גם בוחנת את הדילמות המוסריות ואזורים אפורים אתיים העומדים בפני אלה בקהילה המודיעית. הסדרה מעלה שאלות מעוררות מחשבה לגבי האיזון בין חירויות ביטחוניות לחירויות אישיות, מחיר הנאמנות והאורכים שאנשים מוכנים ללכת להגן על האינטרסים שלהם.

הכתיבה בקונדור היא חדה ואינטליגנטית, ומחזיקת את הצופים על שפת מושביהם בעזרת הפיתולים והפניות הבלתי צפויות שלה. צוות ההרכב המוכשר, כולל כמו ויליאם הרט, לאם לובני ומירה סורווינו, מספקים הופעות משכנעות שמחזיקות את הדמויות המורכבות לחיים.

קונדור נורה חזותית ומדהימה מבחינה ויזואלית, לוקח את הצופים למסע עולמי, מהרחובות הסואנים של וושינגטון, D.C. וכלה בפינות המרוחקות של אירופה והמזרח התיכון. הסדרה משלבת בצורה חלקה רצפים מלאי פעולה עם רגעים בעלי עוצמה שקטה, ויוצרת חווית צפייה שובה לב.

קונדור הוא צופה חובה עבור מעריצי מותחן הריגול וכל מי שנהנה מסיפור מעוצב ומותח. עם קו העלילה המשכנע שלה, הופעות חזקות ונושאים מעוררי מחשבה, הסדרה הזו תמנע מהצופים מחוברים מתחילתו ועד סופו. בין אם אתה מעריץ של הרומן המקורי או חדש בעולם של ג'ו טרנר, קונדור מציע חווית טלוויזיה מרגשת ומופלאה שאסור לפספס.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

קונדור / Condor לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2018–2020

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות