הסדרה: צווארון לבן / White Collar לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

הצווארון הלבן היא סדרת טלוויזיה אמריקאית ששודרה משנת 2009 עד 2014. שנוצר על ידי ג'ף איסטין, המופע עוקב אחר סיפורו של ניל קפרי, אמן קון מיומן ופורגר, השותף עם סוכן ה- FBI פיטר בורק כדי לפתור פשעי צווארון לבן.

הסדרה מתחילה בכך שניל קפרי נלכד על ידי פיטר בורק לאחר רדיפה ארוכה. קפרי, אותו מגלם מאט בומר, הוא עבריין מקסים ואינטליגנטי שהצליח לחמוק מה- FBI במשך שנים. עם זאת, בורק, המוצג על ידי טים דקאי, תופס אותו סוף סוף ושולח אותו לכלא.

לאחר ריצוי מספר חודשים של עונשו, קפרי מצליח לברוח מהכלא בניסיון נואש למצוא את חברתו קייט, שלדעתו בסכנה. עם זאת, הוא נתפס שוב על ידי בורק. הפעם, במקום לשלוח אותו חזרה לכלא, בורק מציע לעסקה בקפרי – הוא יכול לעבוד כיועץ עבור ה- FBI, תוך שימוש במומחיותו כדי לעזור בפתרון פשעי צווארון לבן.

באי-רצון, קפרי מסכים ומתחיל לעבוד עם אגף הפשע של הצווארון הלבן של בורק. לאורך הסדרה, כישוריו של קפרי כאמן קון מוכיחים שלא יסולא בפז בפתרון מקרים מורכבים הכוללים גניבה לאמנות, כסף מזויף והונאה של חברות. לצד בורק, קפרי מהווה שותפות לא סבירה, המשלבת את כישוריהם ואישיותם המנוגדים כדי לפצח כל מקרה.

ככל שהסדרה מתקדמת, העבר של קפרי והחיפוש שלו אחר קייט הופכים לסיפורי סיפורים חוזרים ונשנים. הוא נקרע כל הזמן בין רצונו למצוא אותה לבין הקשר ההולך וגובר שלו עם בורק וצוות ה- FBI. המופע מתעמק בדמותו המורכבת של קפרי, בוחן את המוטיבציות שלו ובאזורים האפורים של המצפן המוסרי שלו.

צווארון לבן ידוע בזכות קווי העלילה החכמים והמורכבים שלו, מלאים בפיתולים וסיבובים השומרים על הצופים על קצה מושביהם. הסדרה מכה באיזון בין הומור קליל לדרמה אינטנסיבית, ויוצרת תערובת ייחודית של ז'אנרים. הכימיה בין הדמויות הראשיות, ובמיוחד הדינמיקה בין קפרי לבורק, מוסיפה עומק למופע ומקפידה על קהלים מושקעים במערכת היחסים המתפתחת שלהם.

לאורך כל ריצתו של שש העונות, הצווארון הלבן קיבל שבחים ביקורתיים על כתיבתו, משחקו ואיכות הייצור הכללית שלו. הסדרה זכתה לשבחים על סיפור הסיפורים המרתק שלה, הדמויות המפותחות והוויזואליות המסוגננות שלה. זה צבר בסיס מעריצים ייעודי ונשאר מופע אהוב בקרב חובבי דרמת הפשע.

צווארון לבן הוא סדרה שובה לב המשלבת אלמנטים של פשע, מסתורין ודרמה. עם הדמויות המשכנעות שלה, עלילות מורכבות ונגיעה של הומור, היא מציעה חווית צפייה מבדרת ומרתקת. בין אם אתה חובב דרמות פשע או פשוט ליהנות מסיפור מעוצב היטב, צווארון לבן בטוח ימנע ממך להתחבר להתחיל ועד סופו.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

צווארון לבן / White Collar לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.2

  שנת פרסום: 2009–2014

  זמן ממוצע לפרק: 40 דקות