הסדרה: פשוט ככה / And Just Like That… לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

ובדיוק ככה … היא סדרת טלוויזיה צפויה מאוד המשמשת המשך לתוכנית האייקונית, סקס והעיר. הסדרה, שהוקמה בעיר ניו יורק של ימינו, עוקבת אחר חייהם של קארי ברדשאו, שארלוט יורק גולדנבלט ומירנדה הובס, כשהם מנווטים את האתגרים וההרפתקאות החיים בשנות החמישים לחייהם.

הסדרה מרימה שנים לאחר סיום המופע המקורי, מציגה את הדמויות בשלב חדש בחייהן. זה בוחן את המורכבות והמציאות של להיות מבוגר יותר, חכם יותר ועומד בפני חוויות ומכשולים חדשים. ובדיוק ככה … מתעמק בנושאים כמו אהבה, חברות, קריירה, משפחה וגילוי עצמי, ומציע נקודת מבט רעננה על חייהן של הדמויות האהובות הללו.

קארי ברדשאו, סופרת ואופנהיסטית ידועה, נמצאת כעת בשנות החמישים לחייה וממשיכה לחקור את שאיפותיה האישיות והמקצועיות. כשהיא משקפת את מערכות היחסים והחוויות שלה בעבר, היא יוצאת למסע של גילוי עצמי והמצאה מחודשת. שרלוט יורק גולדנבלט, כיום אם לשניים, עומדת בפני האתגרים של הורות ושמירה על חיים אישיים מספקים. היא מתמודדת עם הדינמיקה המתפתחת של נישואיה ומבקשת למצוא זהות משלה מחוץ לתפקידה כאישה וכאם.

מירנדה הובס, עורכת דין מצליחה, מתעמתת עם מציאות ההזדקנות וההשפעה שיש לה על הקריירה והחיים האישיים שלה. היא מנווטת את המורכבות של להיות אם חד הורית לבנה המתבגר ובוחנת אפשרויות רומנטיות חדשות. יחד, שלושת החברים האלה נשענים זה על זה לקבלת תמיכה, צחוק ועצות כאשר הם מנווטים את העליות והירידות של החיים בשנות החמישים לחייהם.

ובדיוק ככה … מציג גם דור חדש של דמויות, המייצג את הנוף המגוון והתוסס של העיר ניו יורק. דמויות חדשות אלה מביאות נקודות מבט, אתגרים והזדמנויות לצמיחה של הדמויות הראשיות. הסדרה ממשיכה לחקור את נושאי האהבה, הידידות והגילוי העצמי דרך עדשת דור חדש, ומגשרת בין הפער בין העבר להווה.

עם תערובת החתימה שלה של שנינות, הומור ולב, ובדיוק ככה … מבטיחה לשבת את הקהל ולהביא מחדש את התשוקה והנוסטלגיה לסקס ולעיר. זה מתעמק במורכבות החיים בשנות החמישים של אחד, ומציע תיאור יחסי ואותנטי של האתגרים והשמחות שמגיעים עם שלב חיים זה. הסדרה חוגגת את כוח החברות המתמשך, את המרדף אחר האושר ואת חוסן הרוח האנושית.

ובדיוק ככה … היא סדרה חובה לצפייה לחובבי סקס והעיר, כמו גם לאלה המחפשים חקר משכנע ומעורר מחשבה של חיים, אהבה וגילוי עצמי בעידן המודרני.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

פשוט ככה / And Just Like That... לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.7

  שנת פרסום: 2021

  זמן ממוצע לפרק: 40 דקות