הסדרה: פרנקלין ובאש / Franklin & Bash לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

פרנקלין ובאש היא סדרת טלוויזיה קומדיה-דרמה משפטית שובה לב ששודרה משנת 2011 עד 2014. נקבעה בעולם החוק המהיר, הסדרה עוקבת אחר עורכי הדין הלא שגרתיים והכריזמטיים, ג'ארד פרנקלין ופיטר באש, כאשר הם מנווטים את דרכם דרך דרכם דרך דרכם דרך דרכם דרך דרכם דרך דרכם דרך העולם הגבוה של דיני התאגידים.

ג'ארד פרנקלין, בגילומו של ברקין מאייר, הוא עורך דין מבריק ומהיר בעל יכולת ייחודית לחשוב מחוץ לקופסה. בן זוגו, פיטר באש, המוצג על ידי מארק-פול גוסלאר, הוא עורך דין מקסים וחכם רחוב שאינו חושש לכופף את הכללים כדי להשיג צדק. יחד הם מהווים צמד משפטי בלתי ניתן לעצירה, הידוע בטקטיקות הלא -שגרתיות שלהם ובאסטרטגיות בית המשפט הלא שגרתיות שלהם.

הסדרה מתקיימת בלוס אנג'לס, שם עובדים פרנקלין ובאש עבור משרד עורכי הדין היוקרתי, אינפולד-דניאלס. השיטות הלא-אורתודוכסיות והיכולת שלהם לזכות במקרים בלתי ניתנים לניתוק לכאורה זוכים להן במהירות למוניטין כעורכי הדין ללקוחות הזקוקים לייצוג לא שגרתי. עם הנחישות הבלתי מתפקדת שלהם ונאמנותם הבלתי מעורערת ללקוחותיהם, פרנקלין ובש הופכים לאנדרדוגי שכולם שורשים עבורם.

כל פרק של פרנקלין ובאש מציג מקרה חדש ומרגש עבור הצמד הדינמי להתמודד. החל מהגנה על קוסם מפורסם המואשם ברצח ועד לייצוג אישה שמאמינה שהיא פוטרה על כך שהיא מושכת מדי, הסדרה מציגה מגוון רחב של סוגיות משפטיות שפרנקלין ומבסס עליה ללא פחד. לצד הקרבות החוקיים שלהם, הסדרה מתעמקת גם בחייהם האישיים של שני עורכי הדין, בוחנת את חברויותיהם, מערכות היחסים הרומנטיות שלהם ואת האתגרים שהם מתמודדים גם בתוך בית המשפט ומחוצה לו.

Franklin & Bash הוא תערובת מושלמת של קומדיה ודרמה, ומספקת לצופים תשלום מרענן ומבדר על הז'אנר החוקי. הסדרה לא רק בוחנת את המורכבות של מערכת המשפט, אלא גם מתעמקת בדילמות המוסריות העומדות בפני עורכי דין כאשר הם שואפים לחפש צדק עבור לקוחותיהם. עם הדיאלוג השנון שלו, סיפורי העלילה המשכנעים והופעות כריזמטיות, פרנקלין ובאש שובה את הקהל מההתחלה ועד הסוף.

לאורך כל ריצתו של ארבע העונות, פרנקלין ובאש קיבלו שבחים ביקורתיים על סיפורה המרתק והכימיה בין שחקנייה הראשיים. הסדרה צברה בסיס מעריצים ייעודי שהתכוונו בשקיקה בכל שבוע כדי לחזות בפרנקלין ובניצחונות החוקיים האחרונים של באש. עם התערובת הייחודית שלה של הומור, דרמה ותככים משפטיים, פרנקלין ובאש נותרים סדרה אהובה שממשיכה לבדר קהלים הרבה אחרי השידור הראשוני שלה.

לסיכום, פרנקלין ובאש היא סדרת קומדיה-דרמה משפטית שובה לב המציגה את הטקטיקות הלא-אורתודוכסיות ואת האישיות הכריזמטית של דמויותיה הראשיות. עם תערובת ההומור, הדרמה והמקרים המשפטיים המשכנעים שלה, הסדרה מציעה נטייה טרייה ומבדרת על הז'אנר המשפטי. בין אם הם מכופפים את הכללים או נלחמים למען הצדק, פרנקלין ובאש מוכיחים פעם אחר פעם שהם כוח שיש לחשב איתו בעולם החוק.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

פרנקלין ובאש / Franklin & Bash לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.6

  שנת פרסום: 2011–2014

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות