הסדרה: פני דרדפול: עיר המלאכים / Penny Dreadful: City of Angels לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"Penny Dreadful: City of Angels (2020)" היא סדרת פנטזיה אפלה המשמשת כהמשך לסדרה המקורית "Penny Dreadful". בשונה מהתפאורה הגותית הלונדונית, הסדרה מתרחשת בלוס אנג'לס בשנת 1938, על רקע חברתי מתוח. המתחים האתניים והפוליטיים נמצאים בשיא כשהעיר על סף טלטלה חברתית. קו העלילה טווה במומחיות אלמנטים של פולקלור על טבעי ומציאות חברתית כדי ליצור דרמה מתוחה.

הנרטיב עוקב אחר הבלש טיאגו וגה ובן זוגו, לואיס מיכנר, שמוצאים את עצמם מסובכים בתיק רצח מזעזע. ככל שהסיפור מתפתח, הם נמצאים עמוק לתוך עולם של מיתולוגיה של עולם אחר, ריגול נאצי ופולקלור מקסיקני-אמריקאי. בתוך כך, הסדרה מתעמקת במתחים מתחילים המונעים מפיתוח תשתיות שמאיים לעקור שכונה היספנית, ומתעמקת בסוגיות העמוקות של העיר של גזענות ומאבק מעמדי.

יתר על כן, הוא מציג ישויות מרתקות כמו מגדה, שד המופיע בתלבושות שונות וגורם לכאוס ומטלטל החלטות של אנשים על תוכניותיה המרושעות. בצד זה עומדת אחותה הרוחנית, סנטה מוארטה, אלוהות המוות הפולקלורית המקסיקנית אשר נרתעת מלהתערב בעולם האנושי.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

פני דרדפול: עיר המלאכים / Penny Dreadful: City of Angels לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.1

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: דקות