הסדרה: פזילט / Mrs Fazilet and Her Daughters לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

Fazilet Hanim ve Kizlari היא סדרת טלוויזיה טורקית ששודרה משנת 2017 עד 2018. הסדרה סובבת סביב חייהם של פזילט ובנותיה, חזן ו- ECE, כשהם מנווטים את האתגרים והמורכבות של החיים.

פזילט חנים, בגילומו של נזאן קסל, היא אישה בעלת רצון חזק ושאפתני שחולמת על עצמה ועבור עצמה ובנותיה. היא נחושה להשתחרר מהאילוצים של הרקע הצנוע שלה ולעלות לראש החברה. פזילט מוכנה לעשות כל מה שנדרש כדי להשיג את המטרות שלה, גם אם זה אומר להשתמש בבנותיה כמשכורות במשחק שלה.

חזן, המוצג על ידי דניז ביסאל, היא בתו הבכורה של פזילט. היא יפה, אינטליגנטית ומלאת פוטנציאל. עם זאת, חלומותיה של חזן מאפילים כל העת על ידי שאיפותיה של אמה. פזילט רואה בחזאן אמצעי לטפס על הסולם החברתי ולעתים קרובות מתמרן אותה כדי להשיג את מה שהיא רוצה. למרות ההפרעה המתמדת של אמה, חזן שואפת למצוא את דרכה שלה ולממש את תשוקותיה האמיתיות.

ECE, בגילומה של אפרה סארסוגלו, היא בתו הצעירה של פזילט. בניגוד לאחותה, ECE צייתנית יותר וכינובה לרצונותיה של אמה. לעתים קרובות היא מאפילה על ידי חזן ומאבקת למצוא זהות משלה. המסע של ECE לאורך הסדרה מתמקד בצמיחה ובטרנספורמציה שלה כשהיא לומדת לעמוד על עצמה ולהשתחרר משליטת אמה.

הסדרה בוחנת גם את הנושאים של אהבה, בגידה וגאולה. כאשר המרדף חסר האכזריות של פזילט מתחיל להורג את מחירו על משפחתה, מערכות היחסים בין הדמויות מונחות למבחן. Hazan ו- ECE מוצאים את עצמם נקרעים בין נאמנותם לאמם לבין רצונותיהם לאהבה ואושר.

Fazilet Hanim ve Kizlari הוא דרמה מרתקת שמתעמקת במורכבות של הדינמיקה המשפחתית והאורך שאנשים מוכנים ללכת כדי להשיג את חלומותיהם. הסדרה מציגה את המאבקים העומדים בפני נשים בחברה פטריארכלית, ומדגישה את חשיבות הגילוי העצמי, העצמה ומציאת קולו של עצמו.

עם קו העלילה המשכנע, ההופעות החזקות והסינמטוגרפיה המדהימה, פזילט חנים וי קיזלארי שובה את הקהל והפך לסדרה פופולרית במהלך הריצה שלה. זה בוחן את הנושאים האוניברסאליים של שאפתנות, הקרבה ומרדף אחר אושר, מה שהופך אותו להתייחסות לצופים מכל תחומי החיים.

בסך הכל, Fazilet Hanim Ve Kizlari היא סדרה מעוררת מחשבה ומטענת רגשית המציעה הצצה שובה לב לחיי הדמויות שלה. זה משמש תזכורת לכך שההצלחה וההגשמה האמיתית נובעים מלהישאר נאמנים לעצמך ומציאת כוח לנוכח מצוקות.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

פזילט / Mrs Fazilet and Her Daughters לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.9

  שנת פרסום: 2017–2018

  זמן ממוצע לפרק: 2 שעות 20 דקות