הסדרה: עיר הסודות / Kayitdisi לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

קייטדיסי היא סדרת טלוויזיה טורקית שהעלה לראשונה בשנת 2017. המופע נסוב סביב חייהם של קבוצת אנשים שמוצאים את עצמם מסתבכים ברשת של סודות, שקרים וזהויות נסתרות.

הסדרה, מוגדרת באיסטנבול, עוקבת אחר חייהם של ארבע דמויות ראשיות: סלין, CEM, ECE ומוראט. סלין הוא עורך דין צעיר ושאפתן, הנחוש לחשוף את האמת שמאחורי מותו המסתורי של אביה. כשהיא מתעמקת בחקירה, היא מגלה גילויים מזעזעים שלא רק מאתגרים את תפיסתה לגבי אביה אלא גם מסכנת את חייה שלה.

CEM, לעומת זאת, הוא איש עסקים מצליח שנראה שיש לו את הכל – עושר, כוח ומשפחה אוהבת. עם זאת, חייו המושלמים לכאורה מתנפצים כאשר הוא מקבל שיחת טלפון מסתורית המאיימת לחשוף את סודותיו האפלים ביותר. כאשר סם מנסה נואשות להגן על המוניטין שלו ולשמור על עברו מוסתר, הוא מסתבך במשחק מסוכן של רמאות ובגידה.

ECE, עיתונאי מוכשר, נחוש לחשוף את הנוהגים המושחתים של פוליטיקאי רב עוצמה. כשהיא מתעמקת יותר בחקירה שלה, היא חושפת רשת של קונספירציה שמגיעה לרמות הממשלה הגבוהות ביותר. המרדף הבלתי נלאה של ECE לאמת מסכן את חייה, מכריח אותה לבצע בחירות קשות ולנווט בעולם מלא בסכנה והונאה.

מוראט, אדם כריזמטי ומקסים, מוצא את עצמו נתפס בין שני עולמות – חייו כאיש עסקים מצליח וחייו הסודיים כסוכן סמוי. כאשר הוא מנסה לאזן את זהותו הכפולה, הוא מסתבך במשימה מסוכנת שעלולה להיות בעלת השלכות מרחיקות לכת. על מוראט לנווט בדרך בוגדנית מלאה בשקרים, חוצה כפול ובריתות בלתי צפויות כדי למלא את משימתו ולהגן על אלה שאכפת לו.

קייטדיסי בוחן נושאים של זהות, אמון והאורכים שאנשים ילכו להגן על סודותיהם. כאשר חייהם של הדמויות שזורים זה בזה וסודותיהם נפרשים, הם נאלצים להתעמת עם השדים שלהם ולהתמודד עם השלכות מעשיהם. הסדרה מתעמקת בבטן האפלה של החברה העילית של איסטנבול, וחושפת את האמיתות הנסתרות שנמצאות מתחת לפני העושר והכוח.

עם סיפור העלילה המרתק, הדמויות המורכבות והוויזואליות המדהימות שלה, קייטדי הוא סדרה מרגשת ומותחת שתשמור על הצופים על קצה מושבם. ככל שחייהם של הדמויות מסתבכים יותר ויותר, הסדרה לוקחת את הצופים בנסיעה ברכבת הרים של רגשות, מלאה בפיתולים, פניות וגילויים מזעזעים.

קייטדיסי היא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי המסתורין, הדרמה והמתח. היא בוחנת את המורכבות של הטבע האנושי ואת האורכים שאנשים ילכו להגן על סודותיהם, כולם מוגדרים על רקע עיר תוססת ושובבת. עם התפתחות הסדרה, הצופים יושבו על ידי קו העלילה המרתק וההופעות המשכנעות של צוות השחקנים המוכשר שלה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

עיר הסודות / Kayitdisi לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5

  שנת פרסום: 2017