הסדרה: עב"מים: תיק חקירה / Unidentified: Inside America's UFO Investigation לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

לא מזוהה: בתוך חקירת UFO של אמריקה היא סדרה תיעודית שובה לב ומעוררת מחשבה המתעמקת עמוק בעולם המסתורי של חפצים מעופפים לא מזוהים (עב"מים) והחקירות המתמשכות סביבם. הסדרה פורצת הדרך הזו, שהעלה לראשונה בשנת 2019, מוציאה את הצופים למסע יוצא דופן שכן היא בוחנת את האמת מאחורי כמה מהמראות והמפגשים המסקרנים ביותר של עב"מים בארצות הברית.

מסופר על ידי עיתונאית חקירה מנוסה, לא מזוהה: בתוך חקירת UFO של אמריקה מספקת מבט מעמיק על מאמצי צוות ייעודי של פקידי ממשל לשעבר ואנשי צבא שהגיעו יחד כדי לחשוף את האמת על עב"מים. בראשותו של לואיס אליזונדו, קצין מודיעין לשעבר במחלקת ההגנה האמריקאית, צוות זה שואף לשפוך אור על התופעות הבלתי מוסברות שהביאו אנשים ומרתקים אנשים במשך עשרות שנים.

הסדרה מתחילה בבחינת המפגש הידוע לשמצה בין טייס קרב חיל הים האמריקני למטוס לא מזוהה, המכונה תקרית "טיק טאק". עם ראיונות בלעדיים וקטעים שלא נראו מעולם, לא מזוהים: בתוך חקירת UFO של אמריקה מציגה ניתוח מקיף של אירוע יוצא דופן זה והשלכותיו. הצוות חוקר בקפדנות את האירוע, מתייעץ עם מומחים ובוחן ראיות זמינות כדי לקבוע את אופי האובייקט הלא מזוהה ומוצאו הפוטנציאלי.

ככל שהסדרה מתקדמת, הצופים נלקחים לטיול מרגש, ובוחנים מקרים משכנעים אחרים של תצפיות ומפגשים של עב"מים שהתרחשו ברחבי ארצות הברית. החל מעדויות עדי ראייה למסמכים מסווגים, הצוות חושף שפע של מידע המאתגר את ההסברים המקובלים ומעלה שאלות מסקרנות לגבי קיומם של חיים מחוץ לכדור הארץ.

לא מזוהה: בתוך חקירת UFO של אמריקה מתעמקת גם במעורבות ההיסטורית של הממשלה בחקירות עב"מים, כולל תוכנית זיהוי איום חלל מתקדם וחלל (AATIP). באמצעות ראיונות עם פקידי ממשלה לשעבר ומבקשי מבט, הסדרה חושפת את היקף ההתעניינות של הממשלה ב- עב"מים ומאמציו ללמוד ולהבין תופעות אלה.

לאורך הסדרה מוצגת לצופים גישה מאוזנת ומדעית לנושא. הצוות מעסיק טכנולוגיה ומתודולוגיות מתקדמות כדי לנתח ראיות, ולא משאיר שום אבן פונה במרדף אחר האמת. חקירותיהם מובילות לעתים קרובות לגילויים מפתיעים ולאתגר בדרך כלל אמונות על עב"מים.

עם סיפור הסיפורים המשכנע, ניתוח המומחים והגישה למידע בלעדי, לא מזוהה: בחקירת UFO של אמריקה מציעה נקודת מבט ייחודית ומשכנעת על תופעת UFO. הסדרה מעודדת את הצופים לחקור את הלא נודע ולשקול את האפשרות שאנחנו לא לבד ביקום.

לסיכום, לא מזוהה: בתוך חקירת עב"ם של אמריקה היא סדרה תיעודית שובה לב שלוקחת את הצופים למסע מרגש לעולם עב"מים. עם החקירות הקפדניות שלה, ראיונות בלעדיים וניתוח מעורר מחשבה, הסדרה מאתגרת את ההסברים המקובלים ומציעה נקודת מבט רעננה על השאלה העתיקה אם אנו לבד ביקום.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

עב"מים: תיק חקירה / Unidentified: Inside America's UFO Investigation לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2019