הסדרה: סנטה אוויטה / Santa Evita לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

סנטה אוויטה היא סדרת מיני טלוויזיה שובה לב שהוגדר בבכורה בשנת 2022. בהשראת הרומן באותו שם שכתב טומס אלוי מרטינז, הסדרה הזו מתעמקת בחיים האניגמטיים והמורשת של אווה פרון, המכונה גם אוויטה, האייקונית הראשונה ליידי ארגנטינה. עם זמן ריצה של כמה פרקים, סנטה אוויטה מבטיח להיות חקירה מרתקת ומעוררת מחשבה של אחת הדמויות המשפיעות ביותר בהיסטוריה הארגנטינאית.

הסדרה לוקחת את הצופים למסע בנוף הפוליטי הסוער של ארגנטינה באמצע המאה העשרים. הוא מציע נקודת מבט ייחודית על עלייתו ונפילתו של אווה פרון הכריזמטית והשנויה במחלוקת, ששבתה את האומה והפכה לסמל של תקווה למעמד הפועלים. באמצעות תערובת של דיוק היסטורי וסיפורי סיפורים בדיוניים, סנטה אוויטה מבקש לחשוף את האמת שמאחורי המיתוס סביב אווה פרון.

הנרטיב של סנטה אוויטה מונע על ידי ציר זמן כפול, שזור במיומנות בעבר ובהווה. הסיפור מתחיל במותו של אווה פרון בשנת 1952, כאשר גופה נעלם באופן מסתורי. לאחר מכן הסדרה קופצת קדימה לשנת 2012 כאשר עיתונאית צעירה, טומס אלוי מרטינז, הופכת לאובססיבית לחשוף את האמת על הגופה החסרה של אוויטה. כשהוא מתעמק בתעלומה, הוא חושף רשת של סודות, תככים פוליטיים ודרמות אישיות שרדפו את ארגנטינה מזה עשרות שנים.

באמצעות סיפורי הסיפורים המשכנעים ופיתוח הדמויות העשירות, סנטה אוויטה מציע תיאור ניואנס של אווה פרון. זה בוחן את עלייתה לשלטון, את הסנגור הבלתי נלאה שלה לעניים ואת ההערצה שהיא פיקדה מההמונים. אבל זה גם מתעמק בהיבטים האפלים יותר של הפרסונה שלה, כולל השיטות השנויות במחלוקת שלה ומניפולציה של דמותה לרווח פוליטי. הסדרה שמה לה למטרה להציג דיוקן רב ממדי של אוויטה, ומדגיש הן את חוזקותיה והן את הפגמים שלה.

בנוסף לאווה פרון, סנטה אוויטה מציגה צוות שחקנים מגוון של דמויות שמילאו תפקידים משמעותיים בחייה. מאת חואן פרון, בעלה המשפיע ונשיא ארגנטינה, לתומכים הנאמנים והמתנגדים הפוליטיים שעיצבו את מסעה, כל דמות מוסיפה עומק ומורכבות לסיפור. הסדרה בוחנת גם את ההשפעה של מורשתו של אוויטה על הדורות הבאים, ובוחנת כיצד המיתוס שלה ממשיך לעצב את החברה הארגנטינאית.

עם תשומת הלב הקפדנית לפרטים ההיסטוריים ולחקר הנושאים האוניברסליים כמו כוח, שאפתנות ופולחן האישיות, סנטה אוויטה מבטיח להיות סדרה שובה לב ומעוררת מחשבה. הוא מציע נקודת מבט רעננה על דמות איקונית, שופכת אור על מורכבות חייה ועל ההשפעה המתמשכת שהייתה לה על ארגנטינה. באמצעות סיפורי הסיפורים המשכנעים והופעות הכוכבים שלה, סנטה אוויטה שואפת לשבת את הקהל ולהצית שיחות על אופי הכוח ועל פיתוי האגדות המתמשך.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

סנטה אוויטה / Santa Evita לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2022

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות

עוד סדרות שיכולות לעניין אותך...