הסדרה: סמוך על סול / Better Call Saul לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

Better Call Saul היא סדרת טלוויזיה שזכתה לשבחים ביקורתית ששודרה משנת 2015 עד 2022. היא משמשת פריקוול לתוכנית הפופולרית Breaking Bad, מתעמק בסיפור האחורי של אחת הדמויות האיקוניות ביותר שלה, סול גודמן.

הוצב באלבוקרקי, ניו מקסיקו, Better Call Saul עוקב אחר מסעו של ג'ימי מקגיל, עורך דין קטן שנאבק לגמור את החודש. ג'ימי הוא דמות מורכבת עם מצפן מוסרי חזק, אם כי לעתים קרובות הוא מוצא את עצמו מכופף את הכללים כדי לשרוד בעולם משפטי לגרון. ככל שהסדרה מתקדמת, הצופים עדים להפיכתו של ג'ימי לעורך הדין המוסרית, סול גודמן.

הסדרה בוחנת את מערכות היחסים של ג'ימי עם דמויות שונות, כולל אחיו הגדול צ'אק, שהוא גם עורך דין. נוכחותו של צ'אק בחייו של ג'ימי היא גם מקור לתמיכה וגם לסכסוך, כגישותיהם השונות להתנגשות החוק. בנוסף, ג'ימי יוצר קשר מקרוב עם קים וקסלר, עורך דין עמיתים שהופך לעניין האהבה שלו ואיש סוד לאורך כל הסדרה.

Better Call Saul ידוע בזכות סיפור הסיפורים הקפדני שלו ופיתוח הדמויות. זה שוזר במיומנות את חייו האישיים והמקצועיים של ג'ימי, ומציג את האתגרים העומדים בפניו כשהוא מנווט את העולם המשפטי. הסדרה בוחנת נושאים של אמביציה, זהות ותוצאות מעשיו של האדם.

בעוד שסאול טוב יותר הוא פריקוול לשבירת רע, הוא עומד בפני עצמו כדרמה משכנעת. הסדרה מספקת תובנה לגבי האירועים שעיצבו את דמותו של שאול גודמן, ושופכת אור על המוטיבציות וההחלטות שלו בבריכת הרע. עם זאת, זה מציג גם דמויות וסיפורים חדשים שתופסים את תשומת ליבו של הקהל ומשאיר אותם מעורבים.

כתיבת המופע זוכה לעתים קרובות לשבחים על שנינותה, ההומור והעומק הרגשי שלה. זה מכה באיזון בין דרמה אינטנסיבית לרגעים קלילים, ויוצר חווית צפייה ייחודית. הופעותיו של צוות השחקנים, בראשותו של בוב אודנקירק בתפקיד ג'ימי מקגיל/סול גודמן, זכו לשבחים נרחבים וזכו בפרסים ומועמדויות רבות.

Better Call Saul הוא צופה חובה עבור מעריצי Breaking Bad, מכיוון שהוא מתרחב על היקום העשיר שנוצר על ידי אותה סדרה. עם זאת, זה מושך גם את מי שמעריך לימודי תווים מורכבים וסיפורי סיפורים משכנעים. הסדרה צברה בסיס מעריצים ייעודי וזכתה לשבחים על ידי המבקרים על איכותה ומקוריותה.

לסיכום, Better Call Saul היא סדרת טלוויזיה שובה לב המשמשת פריקוול לשבירת רע. זה בוחן את הפיכתו של ג'ימי מקגיל לעורך הדין המוסורי שאול גודמן, תוך שהוא מתעמק במערכות היחסים שלו ואת האתגרים העומדים בפניו בעולם המשפטי. עם סיפורי הסיפורים הקפדניים, ההופעות החזקות והדמויות המשכנעות שלה, Better Call Saul ביססה את עצמה כסדרה בולטת בפני עצמה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

סמוך על סול / Better Call Saul לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 9

  שנת פרסום: 2015–2022

  זמן ממוצע לפרק: 46 דקות