הסדרה: סלקטורית נגועת וויקסוס / selector infected WIXOSS לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

בורר הנגוע בוויקסוס היא סדרת אנימה שובה לב ומרגשת שלוקחת את הצופים למסע לעולם אפל ומסתורי. הסדרה משלבת בעתיד דיסטופי, ומשלבת אלמנטים של דרמה פנטזיה, מתח ודלפקת פסיכולוגית כדי ליצור חווית צפייה ייחודית ומעוררת מחשבה באמת.

הסיפור נסוב סביב משחק קלפי מסחר פופולרי בשם Wixoss, שהפך לסנסציה עולמית. עם זאת, Wixoss הוא לא רק משחק רגיל. על פי השמועה, יש לו כוח נסתר שיכול להעניק את רצונותיו של שחקניו. רק מעטים נבחרים, המכונה בוחרים, נבחרים להשתתף בגרסה מיוחדת של המשחק, שם הם יכולים ליצור קשר עם יצירת עוצמה וחידה המכונה LRIG.

גיבורתנו, רוקו קומינאטו, היא ילדה תיכונית רגילה שמעדה על עולמו של וויקסוס במקרה. מסוקרן מהמשחק וההבטחה שלו להעניק משאלות, היא הופכת לבורר ויוצרת קשר עם ה- LRIG שלה, טאמה. כאשר רוקו מתעמק יותר בעולם של וויקסוס, היא מגלה שהמשחק אינו תמים כמו שהוא נראה.

בורר הנגוע בוויקסוס בוחן את הצד האפל של הרצונות האנושיים והאורכים שאנשים מוכנים ללכת למלא את רצונם. כאשר רוקו וחבריה הבוחרים נלחמים זה בזה, הם מבינים עד מהרה כי ההשלכות של ההפסידה חמורות בהרבה מכפי שיכלו לדמיין אי פעם. במשחק המעוות הזה, הפסד פירושו לאבד חלק מעצמך, וההימור מוגדל אפילו יותר כאשר מתגלה האופי האמיתי של ה- LRIGS.

הסדרה מתעמקת בנושאים מורכבים כמו זהות, הקרבה, והקו המטושטש בין ימין לשגוי. כאשר רוקו מנווט בעולם הבוגדני של וויקסוס, היא נאלצת להתעמת עם רצונותיה שלה ולחקור את מוסר המשחק. ההיבט הפסיכולוגי של הסדרה משכנע במיוחד, שכן הדמויות נבדקות כל הזמן ונדחפות לגבולותיהן.

Wixoss הנגוע בבורר לא נוגע רק למשחק עצמו, אלא גם על מערכות היחסים והקשרים שנוצרו בין הדמויות. הסדרה בוחנת את הדינמיקה של חברות, יריבות ובגידה, מכיוון שנוצרות בריתות ונשברות במהלך הסיפור. הדמויות מפותחות היטב והמאבקים שלהן מרגישים אמיתיים, מה שמקל על הצופים להיות מושקעים רגשית במסעם.

עם האנימציה המהממת שלה, סיפור העלילה המרתק והדמויות המורכבות, Wixoss הנגוע בבורר הוא צופה חובה עבור מעריצי הדרמות הפסיכולוגיות והפנטזיה האפלה. הסדרה שומרת על הצופים על קצה מושבם, ומטיל ספק כל הזמן במניעי הדמויות וממתינים בשקיקה לטוויסט הבא בעלילה. היכונו להימשך אל עולמו של וויקסוס, שם המשאלות מגיעות במחיר והגבול בין המציאות לפנטזיה מטושטש.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

סלקטורית נגועת וויקסוס / selector infected WIXOSS לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.1

  שנת פרסום: 2014