הסדרה: נסיכה לבנה / The White Princess לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

הנסיכה הלבנה היא סדרת מיני טלוויזיה שובה לב שהוקרנה בבכורה בשנת 2017. נקבע על רקע מלחמת השושנים, הסדרה מתעמקת בעידן הסוער והמטען פוליטית של אנגליה של המאה ה -15. בהתבסס על הרומן של פיליפה גרגורי באותו שם, הנסיכה הלבנה עוקבת אחר סיפורה של אליזבת מיורק, בתו של המלך אדוארד הרביעי והמלכה אליזבת וודוויל, כשהיא מנווטת את העולם הבוגדני של פוליטיקה בבית המשפט ונלחמת על מקומה בממלכה שנקרע על ידי קונפליקט.

הסדרה מתחילה בעקבות קרב בוסוורת ', שם הנרי טיודור מתגלה כמנצח וטוען את כס המלוכה האנגלי כמלך הנרי השביעי. במאמץ לאחד את הבתים הלוחמים של יורק ולנקסטר, הנרי מסדר נישואים בינו לבין אליזבת מיורק. עם זאת, האיחוד שלהם רחוק ממשחק אהבה, שכן אליזבת עדיין מכילה רגשות כלפי דודה, ריצ'רד השלישי, שנהרג בקרב.

כאשר אליזבת הופכת באי רצון מלכת אנגליה, היא מוצאת את עצמה נקרעת בין חובתה לבעלה החדש לבין נאמנותה למשפחתה יורקיסטית. הסדרה בוחנת את הדינמיקה המורכבת בבית המשפט, שם בריתות משתנות ללא הרף והאמון הוא מצרך נדיר. אליזבת חייבת לנווט את המים הבוגדניים של תככים בבית המשפט, כמו הסובבים את עלילתה כדי לערער את עמדתה ולתפוס כוח לעצמם.

הנסיכה הלבנה מתעמקת גם במאבקים האישיים שעומדת בפני אליזבת. היא מתמודדת עם רגשותיה המנוגדים כלפי הנרי, כמו גם את רצונה להגן על מורשת משפחתה. כשהיא מנסה ליישב את רצונותיה שלה עם דרישות תפקידה כמלכה, אליזבת הופכת לדמות מורכבת ומשכנעת שחייבת לבצע בחירות קשות כדי לשרוד בעולם שנשלט על ידי גברים.

הסדרה עשירה בפרטי פרטים היסטוריים, ומובילה את הצופים חזרה לתקופה של סערה פוליטית ומהפך חברתי. התלבושות, הסטים והסינמטוגרפיה תופסים יפה את השפע והפאר של בית המשפט טיודור, תוך הדגשת חצץ ואכזריותה של התקופה. הנסיכה הלבנה שוזרת בצורה חלקה אירועים היסטוריים עם אלמנטים בדיוניים, ויוצרת נרטיב משכנע השומר על הצופים על קצה מושבם.

עם צוות השחקנים הכוכב שלה, כולל ג'ודי קומר כאליזבת מיורק וג'ייקוב קולינס-לוי כמלך הנרי השביעי, הנסיכה הלבנה מחיה את הדמויות ההיסטוריות הללו לחיים בעומק ובניואנס. ההופעות שובה לב וגם מהדהדות רגשית, ומאפשרות לצופים להתחבר לדמויות ברמה עמוקה יותר.

לסיכום, הנסיכה הלבנה היא מיני סדרת טלוויזיה טלוויזיונית ומעוררת טלוויזיה המעבירה את הצופים אחורה בזמן לעולם הסוער של אנגליה מהמאה ה -15. עם הדמויות המורכבות שלה, העלילה המורכבת והוויזואליות המהממות, הסדרה היא צופה חובה לחובבי ההיסטוריה ומעריצי דרמות התקופתיות כאחד.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

נסיכה לבנה / The White Princess לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2017

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות