הסדרה: נייטפלייר / Nightflyers לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

Nightflyers היא סדרת מדע בדיוני מרתקת ומותחת שנקבעה בשנת 2093. מבוססת על הנובלה מאת ג'ורג 'ר. מירוץ זר.

בעתיד בו כדור הארץ נמצא על סף ההרס, האנושות מסתכלת על הכוכבים לישועה. ה- Nightflyer, חללית חדישה, הוא התקווה האחרונה לקבוצה של מדענים המאמינים כי המפתח להצלת האנושות טמון ביצירת קשר עם מין זר המכונה הוולקרין. בראשות הקפטן רוי אריס, הצוות יוצא למסע מסוכן ומסתורי אל הלא נודע.

עם זאת, כאשר הם מסתכנים עמוק יותר בחלל, מתברר שמשהו אינו בסדר על סיפון הלילה. אנשי הצוות מתחילים לחוות התרחשויות מוזרות ומפחידות, עם הפחדים והשדים הפנימיים שלהם המתבטאים בדרכים מחרידות. כאשר מתחים עולים ופרנויה נכנסת, על הצוות להתעמת עם סודותיהם האפלים ביותר שלהם ולפרק את תעלומות הספינה לפני שיהיה מאוחר מדי.

Nightflyers היא סדרה מונעת דמות שמתעמקת בקשר הפסיכולוגי והרגשי של בידוד ופחד. לכל איש צוות יש מוטיבציות וסודות משלו, וככל שהסדרה מתקדמת, טבעם האמיתי נחשף. מהקפטן האניגמטי אריס ועד המדען המבריק ד"ר אגאתה מתסון, הדמויות מורכבות ופגומות, מוסיפות עומק לסיפור ומחזיקים את הצופים על קצה מושבם.

הסדרה משלבת אלמנטים של אימה, מסתורין ומדע בדיוני ליצירת סיפור ייחודי ושובה לב. עם אפקטים חזותיים מדהימים ואווירה רדופה, Nightflyers מעבירים את הצופים למרחב המרחב ולגבולות הקלסטרופוביות של החללית. המתח מוחשי, ותחושת האימה נוכחת תמיד, מה שהופך את חווית הצפייה המדהימה באמת.

כאשר הצוות ממשיך במסעם, עליהם להתעמת לא רק עם הסכנות האורבות בתוך הספינה אלא גם את השאלות הקיומיות של מקומו של האנושות ביקום. Nightflyers בוחנים נושאים של זהות, מוסר והשלכות של חקר מדעי. זה מעלה שאלות מעוררות מחשבה לגבי אופי הפחד והאורכים שאנשים ילכו לשרוד.

עם סיפור העלילה המרתק, הדמויות המורכבות והוויזואליות המדהימות שלה, Nightflyers היא סדרה חובה לצפות עבור מעריצי המדע הבדיוני ומותחנים פסיכולוגיים. הוא משלב את האלמנטים הטובים ביותר של שני הז'אנרים ליצירת חווית צפייה ייחודית ושובה לב. היכונו להיות על קצה מושבכם כשאתם מצטרפים לצוות ה- Nightflyer במסעם האימתני במעמקי החלל.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

נייטפלייר / Nightflyers לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.9

  שנת פרסום: 2018

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות