הסדרה: נידונים / Damnation לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

Damnation היא סדרת טלוויזיה מרתקת ואינטנסיבית ששודרה משנת 2017 עד 2018. נקבע בשנות השלושים של המאה העשרים במהלך השפל הגדול, המופע לוקח את הצופים למסע מרגש דרך עיירה כפרית קטנה באיווה, שם המתיחות גבוהה והסכסוך מתבשל.

הסדרה סובבת סביב הדמות סת דבנפורט, אדם מסתורי שמגיע לעיירה הולדן עם סדר יום נסתר. דבנפורט מתחזה כמטיף בעיירה קטנה, אך במציאות, הוא תסיסן בעבודה עם משימה להסית מרד נגד טייקוני התעשייה החזקים והמושחתים השולטים בעיירה ומנצלים את אזרחיה ממעמד הפועלים.

כאשר דבנפורט מתחיל להפגין את המקומיים ולעודד אותם לעמוד נגד מדכיהם, הוא עומד בפני מכשולים ואתגרים רבים. האליטות של העיירה, בהובלת איש העסקים הערמומי וחסר רחמים קלווין רומפל, נחושים בדעתם לשמור על אחיזתם בכוח ויעצור בשום דבר כדי לרסק כל התנגדות.

הסדרה מציגה גם את אמיליה דבנפורט, אשתו של סת ', שנקרעת בין נאמנותה לבעלה לבין שאיפותיה האישיות. אמיליה היא כתבת מוכשרת שרואה את הפוטנציאל לסיפור גדול במאבקי העיירה, אך עליה לנווט בדרכה שלה בעולם שנשלט על ידי גברים.

האמורה מתעמקת עמוק במורכבות הכוח, חמדנות ושחיתות. הוא בוחן את המתרחש החריף בין האבנים לבין הלא-לא, ושופך אור על המאבקים העומדים בפני אנשים רגילים בתקופה של סערה כלכלית. הסדרה מתמודדת עם נושאים של אי צדק חברתי, זכויות עובדים, והאורכים שאנשים ילכו להילחם על מה שהם מאמינים בו.

הדמויות ב- Damnation הן רב ממדיות ומשכנעות. לכל אחד מהם מוטיבציות וסודות משלו, מוסיף עומק לסיפור ושומר על הצופים על קצה מושבם. ההופעות של צוות השחקנים המוכשר, כולל קיליאן סקוט בתור סת 'דבנפורט ולוגן מרשל-ירוק כקלווין רומפל, מחיה את הדמויות האלה לחיים והופכות אותן להתייחסות.

עיצוב ההפקה והסינמטוגרפיה של צופים בהובלת Damnation אחורה בזמן לשנות השלושים של המאה העשרים, טבולים אותם במציאות הגרועה והקשה של התקופה. תשומת הלב לפרטים הקטנים בשחזור התקופה מוסיפה אותנטיות לסיפור ומשפרת את חווית הצפייה הכוללת.

Damnation היא סדרה מעוררת מחשבה וטענת רגשית ששובה את הקהל עם סיפור הסיפורים המשכנע והופעות החזקות שלה. זה מאיר אור על פרק נשכח בהיסטוריה האמריקאית ומעלה שאלות חשובות לגבי אי שוויון חברתי ומרדף אחר הצדק. עם הדמויות הנרטיביות והמורכבות שלה, Damnation הוא צופה חובה עבור מעריצי דרמות היסטוריות ומותחנים פוליטיים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

נידונים / Damnation לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.6

  שנת פרסום: 2017–2018

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות