הסדרה: מתחזה / Ringer לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

רינגר היא סדרת טלוויזיה שובה לב ששודרה משנת 2011 עד 2012. המופע עוקב אחר סיפורו המסקרן של ברידג'ט קלי, צעירה מוטרדת שמניעה את זהותה של אחותה התאומה העשירה, סיובהן מרטין, לאחר שהייתה עדה לרצח. כאשר ברידג'ט מנווטת את חייה החדשים כסיובהאן, היא מסתבכת ברשת של רמאות, בגידה וסכנה.

הסדרה מתחילה בברידג'ט, מכור להתאושש וחשפנית לשעבר, המבקשת מקלט עם אחותה המנוכרת, סיובהאן, בעיר ניו יורק. עם זאת, האיחוד שלהם הוא קצר מועד כשסיובהאן נעלם באופן מסתורי, ומותיר את ברידג'ט לקחת על עצמה את זהותה של אחותה. כאשר ברידג'ט מתעמק יותר בחייו של סיובהאן, היא מגלה שהעולמה המושלמת לכאורה של אחותה מלאה בסודות, שקרים ועולם תחתון מסוכן.

כאשר ברידג'ט מנסה לשמור על המצעד שלה, עליה לנווט במערכות היחסים המסובכות בחייו של סיובהאן, כולל בעלה, אנדרו, איש עסקים עשירים עם סדר היום הנסתר שלו, וחברתה הטובה, ג'מה, שחושדת שסיובהן הוא לא מי שהיא טוענת לה לִהיוֹת. עם כל פרק חולף, ההימור מוגדל ככל שהזהות האמיתית של ברידג'ט הופכת להיות יותר ויותר בסיכון להיחשף.

לאורך הסדרה, רינגר שומר על הצופים על קצה מושבם עם פיתולי העלילה המרתקים וסיפורי סיפורים מותחים. כאשר ברידג'ט חושפת יותר את חייו של סיובהאן, היא מתחילה לחשוד כי היעלמותה של אחותה עשויה להיות קשורה לרצח שהייתה עדה. נחוש למצוא את האמת, ברידג'ט יוצאת למסע מסוכן, חוצה שבילים עם פושעים מסוכנים וחושפת גילויים מזעזעים לאורך הדרך.

רינגר לא רק בוחן את נושא הזהות והונאה אלא גם מתעמק בדינמיקה המורכבת של המשפחה, האהבה והנאמנות. כאשר ברידג'ט נאבקת לשמור על זהותה הכפולה, היא נאלצת להתעמת עם השדים שלה ולהתמודד עם השלכות בחירותיה בעבר. הסדרה נוגעת גם בנושאים של גאולה, כאשר ברידג'ט מבקשת לתקן את טעויות העבר שלה ולמצוא גאולה באמצע הכאוס המקיפה אותה.

עם צוות ההרכב המוכשר שלה, כולל שרה מישל גלר בתפקיד כפול כמו ברידג'ט וסיובהאן, רינגר מספק הופעות משכנעות שמביאות את הדמויות לחיים. הסדרה משלבת אלמנטים של מסתורין, דרמה ומותחן, ויוצרת חווית צפייה ייחודית וממכרת.

לסיכום, רינגר היא סדרת טלוויזיה מרתקת שלוקחת את הצופים למסע מרגש של הונאה, מתח וסכנה. עם פיתולי העלילה המורכבים ודמויות מורכבות, המופע שומר על קהלים מחוברים מתחילתו ועד סופו. בין אם אתה חובב מסתורין, דרמה, או פשוט ליהנות ממנה טובה של מתח, רינגר בטוח יכה ולבדר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מתחזה / Ringer לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.9

  שנת פרסום: 2011–2012

  זמן ממוצע לפרק: 44 דקות