הסדרה: מרלין / Merlin לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"מרלין (2008)" היא סדרת הרפתקאות פנטזיה שובת לב המתרחשת בעיר המיתולוגית קמלוט, המגוללת סיפור מחודש של סיפורים על המלך ארתור והקוסם האגדי שלו, מרלין. הוא סוטה באופן משמעותי מהאגדה הארתוריאנית המסורתית, מציג את מרלין וארתור כבני זמננו ומשלב אלמנטים מודרניים של סיפור.

הסדרה מתחילה עם מרלין, המתואר כילד צעיר עם יכולות קסם יוצאות דופן, מגיע לקמלוט, ממלכה שבה הקסם מוציא מחוץ לחוק על ידי המלך האכזר אותר פנדראגון. מרלין נלקח תחת חסותו של רופא החצר גאיוס, שעוזר לרתום את יכולות הקסם הגולמיות שלו. הוא הופך למשרתו של הנסיך ארתור ולמגן סודי, בהדרגה משתמש בכוחותיו כדי להגן על ארתור מפני סכנות קסומות ומוות.

לאורך הסדרה, הזוג מתמודד עם קשיים רבים, אתגרים ומגוון של יצורים קסומים מרושעים הנחושים להביא הרס וכאוס. הסיפור מתפתח לסיפור ידידות כאשר ארתור בסופו של דבר מתחמם לנאמנותו האמיתית, היושרה והמסירות של מרלין. דמויות ארתוריאניות רבות ומשמעותיות, כמו סר לנסלוט, המלכה גווינבר (גוון) ומורגנה, משולבות בנרטיב, כל אחת שזורה בסיפורים אישיים מסקרנים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מרלין / Merlin לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.9

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות