הסדרה: מעבדה לכוחות על / Lab Rats לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

חולדות מעבדה הינה סדרת טלוויזיה מדעית בדיוני, ששודרה משנת 2012 עד 2016. הוצגה במעבדה היי-טק, המופע עוקב אחר הרפתקאותיהם של קבוצה של בני נוער על-אנושיים בעלי יכולות יוצאות דופן בזכות שיפוריהם הביוניים. בשילוב רגעים הומור, מתח ורגעים מחממי לב, חולדות מעבדה שובות את הקהל בכל הגילאים לאורך ארבע השנים שלה.

הסדרה סובבת סביב ליאו דולי, נער צעיר שעובר לעיירה חדשה עם אמו ואביו החורג ממציא, דונלד דבנפורט. ליאו מגלה במהרה כי ביתו החדש אינו משק בית רגיל. דונלד הוא יוצרם של שלושה סופר -אנושים ביוניים – אדם, ברי וצ'ייס – המהונדסים גנטית עם כוחות יוצאי דופן. השלישייה, המכונה "חולדות המעבדה", בעלות כוח סופר, מהירות סופר ויכולת לייצר שדות כוח, בהתאמה.

כאשר חולדות המעבדה מסתגלות ליכולות החדשות שלהן ומנווטות את האתגרים של התיכון, הן עומדות בפני המון הרפתקאות ומפגשים עם חברים ואויבים כאחד. הסדרה בוחנת נושאים של חברות, משפחה וגילוי עצמי כאשר הדמויות לומדות לרתום את כוחותיהן ולחבק את זהותן הייחודית.

חולדות מעבדה מציגות את היחסים הדינמיים בין הדמויות, במיוחד הקשר בין LEO לחולדות המעבדה. ליאו, בתחילה מרגיש מאפיל על ידי אחיו החורגים העל-אנושיים, הופך במהרה לחלק בלתי נפרד מהקבוצה. התושייה והחשיבה המהירה שלו לרוב מצילים את היום, ומוכיחים כי גם ללא שיפורים ביוניים, הוא חבר מכריע בקבוצה.

לאורך הסדרה, חולדות המעבדה מוצאות את עצמן מסתבכות במשימות וסכסוכים שונים, לרוב מעורבים הכוחות הנבלים המבקשים לנצל את כוחותיהם. החל מהמאבק באנדרואידים רעים ועד לסכל תוכניות שטניות, חולדות המעבדה מתמודדות עם אתגרים מתמידים הבודקים את יכולותיהם ואחדותם. לאורך הדרך הם יוצרים בריתות עם דמויות אחרות, כמו טאשה אינטליגנטית וטכנולוגית וטאשה המרדנית, אך בסופו של דבר דאגלס דבנפורט הנאמן, אחיו המנוכר של דונלד.

חולדות מעבדה משלבות רצפים מלאי פעולה עם רגעים קומיים, ומספקים חווית צפייה מעוגלת היטב. הסדרה משלבת טכנולוגיה מתקדמת ואפקטים מיוחדים כדי להחיות את היכולות הביוניות של הדמויות. סיפור הסיפורים המהיר שומר על הצופים מעורבים, ואילו הנושאים הבסיסיים של חברות ונאמנות מהדהדים עם קהלים בכל הגילאים.

חולדות במעבדה קיבלו שבחים ביקורתיים במהלך הריצה שלה, שזכו לשבחים על סיפור העלילה המרתק שלה, פיתוח הדמויות החזקות והכימיה בין צוות השחקנים. הסדרה היכה איזון מושלם בין פעולה מרגשת לרגעים מכל הלב, מה שהפך אותה למופע אהוב בקרב המעריצים.

חולדות מעבדה, עם תערובת המדע הבדיוני, ההומור והלב, מציעות חווית צפייה מרגשת ומבדרת. בין אם אתה חובב הרפתקאות מלאות פעולה או פשוט ליהנות ממנה טובה של צחוק, חולדות מעבדה בטוחות לשבות ולהשאיר אותך להתייחס לשקיקה להרפתקה הביונית הבאה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מעבדה לכוחות על / Lab Rats לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2012–2016

  זמן ממוצע לפרק: 22 דקות