הסדרה: מסביב לעולם בשמונים יום / Around the World in 80 Days לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

ברחבי העולם תוך 80 יום נמצאת סדרת טלוויזיה מרגשת והרפתקנית שלוקחת את הצופים למסע מרגש ברחבי העולם. בהשראת הרומן הקלאסי של ז'ול ורן, העיבוד המודרני הזה עוקב אחר הנמלטות של פיליאס פוג ושירותו הנאמן, Passepartout, כאשר הם מנסים לעקוף את העולם תוך 80 יום בלבד.

הסדרה, שנקבעה בשנת 2021, לוכדת את מהות הסיפור הנצחי של ורן תוך שהיא מחדירה אותה בטוויסט עכשווי. פוג, אנגלי עשירים ואקסצנטריים, משוכנע על ידי הימור עם חבריו במועדון הרפורמה כדי להוכיח שאפשר לטייל ברחבי העולם בפרק זמן כה קצר. מלווה בשירותו התושייה, Passepartout, הצמד יוצא להרפתקה מערבולת שתבחן את גבולותיהם, יאתגר את אמונותיהם ויכיר להם מספר עצום של תרבויות וחוויות.

כאשר פוג ופאספרטאוט יוצאים למסע הנועז שלהם, הם נתקלים במגוון רחב של מכשולים ויריבים. החל משטחים בוגדניים ועד יריבים ערמומיים, על הצמד לנווט במדינות שונות, לכל אחת מהן מערך אתגרים ייחודי משלו. לאורך הדרך הם נתקלים בנופים עוצרי נשימה, ערים תוססות ותרבויות מגוונות, המציגות את היופי והמגוון של עולמנו.

הסדרה לא רק מתמקדת במסע הפיזי אלא גם מתעמקת בצמיחה האישית והטרנספורמציה של דמויותיה. פוג, המוצג בתחילה כאינדיבידואל שמור ומנותק, מגלה בהדרגה את המשמעות האמיתית של הרפתקאות, חברות ואהבה. Passepartout, לעומת זאת, מביא נגיעה קלה והומוריסטית לנמלטים שלהם, ומוצא את עצמו לעתים קרובות במצבים משעשעים שמוסיפים את הנרטיב.

לאורך כל המסע שלהם, Fogg ו- Passepartout יוצרים בריתות וחברויות בלתי צפויות, ומפגשים צוות של דמויות מסקרנות המסייעות או מפריעות להתקדמותן. החל מנסיכה הודית מבריקה וכלה בלש ערמומי, כל דמות מוסיפה עומק ומורכבות לסיפור, ומטבילה עוד יותר את הצופים בעולם ברחבי העולם תוך 80 יום.

הסדרה בוחנת גם נושאים חברתיים ותרבותיים רלוונטיים, שופכים אור על סוגיות כמו קולוניאליזם, שוויון מגדרי ושימור סביבתי. באמצעות המפגשים והחוויות שלהם, Fogg ו- Passepartout מתמודדים עם הטיות ותפיסות משלהם, ובסופו של דבר לומדים שיעורים יקרי ערך על אמפתיה, סובלנות וקשרי גומלין בין עולמנו.

עם סינמטוגרפיה מדהימה ותשומת לב מדוקדקת לפרטים הקטנים, ברחבי העולם תוך 80 יום לוכד את המהות של כל מיקום, ומעביר את הצופים ליעדים אקזוטיים ומעוררי יראה. החל מהפסגות המכוסות השלג של ההימלאיה ועד הרחובות הסואנים של קהיר, הסדרה מציעה חג חזותי המשלים את סיפור העלילה המרתק.

ברחבי העולם תוך 80 יום נמצאת סדרת טלוויזיה שובה לב ומרגשת המשלבת הרפתקאות, רומנטיקה וחקירה תרבותית. עם הדמויות המרתקות שלה, מיקומים עוצרי נשימה ונושאים מעוררי מחשבה, היא מבטיחה לקחת קהלים למסע בלתי נשכח ברחבי העולם. אז מהדק את חגורות הבטיחות שלך והתכונן להרפתקה של חיים!

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מסביב לעולם בשמונים יום / Around the World in 80 Days לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2021

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות