הסדרה: מלחמת הוורדים / Gullerin Savasi לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

גולרין סאבאסי היא סדרת דרמה טורקית שובה לב ששודרה משנת 2014 עד 2016. מוגדרת באיסטנבול, המופע מתעמק בחייהם של שתי משפחות יריבות, הקרדלרים והסיפאהיס, העוסקים בפיוד מר שנמשך דורות.

הסיפור נסוב סביב משפחת קרדלר, בראשות הפטריארך קיהאן קרדגלר, איש עסקים עשיר ומשפיע. בצד השני, משפחת סיפאהי עומדת על ידי סלים סיפחי, דמות מכובדת ועוצמתית בעיר. הקונפליקט בין משפחות אלה לא רק מונע מההבדלים האישיים שלהם, אלא גם על ידי האינטרסים העסקיים המתנגשים שלהם.

במרכז הסדרה נמצא סיפור האהבה שבין קמרה, בת היפה של משפחת קרדלר, וג'ואר, בנו הנאה של משפחת סיפאהי. למרות האיבה של משפחותיהם, Cemre ו- Güven מוצאים את עצמם נמשכים זה לזה שלא ניתן לעמוד בפניו. אהבתם האסורה הופכת לזרז לסדרה של אירועים דרמטיים שיבדקו את נאמנותם למשפחותיהם ומחויבותם זה לזה.

עם התפתחות הסדרה, הצופים נלקחים בנסיעה ברכבת הרים של רגשות, ועדים למאבקי הכוח העזים, הבגידות והסודות המציקים את שתי המשפחות. הקרדלרים והסיפאהיס יפסיקו בשום דבר כדי להגן על האינטרסים שלהם, גם אם זה אומר להקריב את יקיריהם.

Güllerin Savasi בוחן נושאים של אהבה, נאמנות והתוצאות ההרסניות של פיוד ארוך שנים. זה מציג את המורכבות של מערכות יחסים אנושיות והאורכים שאנשים ילכו לשמור על כבוד משפחותיהם. הסדרה גם שופכת אור על הדינמיקה של הכוח ועל ההשפעה המשחיתות עליה יכולה להיות על יחידים ועל מעשיהם.

המופע ידוע בזכות צוות ההרכב החזק שלה, הכולל כמה מהשחקנים המוכשרים ביותר בטורקיה. ההופעות שלהם מביאות עומק ואותנטיות לדמויות, מה שהופך אותן להתייחסות ומשכנעת לצפייה. הסינמטוגרפיה עוצרת הנשימה ועיצוב הייצור הובלות את צופי הצופים לעולם המפואר של האליטה של ​​איסטנבול, ומוסיפים לערעור החזותי של הסדרה.

גולרין סבסי הוא לא רק סיפור של שתי משפחות במלחמה; זהו סיפור של אהבה וגאולה, של סליחה והקרבה. הוא בוחן את המורכבות של הטבע האנושי ואת ההשפעה של הבחירות שלנו על הסובבים אותנו. עם סיפור העלילה המרתק והדמויות המשכנעות שלה, הסדרה שומרת על הצופים על קצה מושביהם, ומצפה בשקיקה לכל טוויסט וסיבוב.

בין אם אתה מעריץ של דרמות טורקיות או פשוט תיהנה מסיפורי סיפורים משכנעים, Güllerin Savasi היא סדרה שתשבה ותבדר אותך מההתחלה ועד הסוף. היכונו להימשך לעולם של תשוקה, דרמה וכוח האהבה המתמשך.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מלחמת הוורדים / Gullerin Savasi לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 4.8

  שנת פרסום: 2014–2016