הסדרה: מחיר התשוקה / Black and White Love לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

Price of Passion הוא סדרת דרמה מרתקת ואינטנסיבית שלוקחת את הצופים בנסיעה ברכבת הרים של רגשות. המופע, שנקבע בשנים 2017 ו -2018, מתעמק בחייהם של הדמויות המורכבות והרב -פנים שלה, ובוחן את האורך שאליו הם מוכנים ללכת במרדף אחר רצונותיהם.

הסדרה סובבת סביב נושא התשוקה והמחיר הגבוה שאותם לעתים קרובות צריך לשלם עבורו. כל דמות מונעת על ידי שאיפות, חלומות ורצונות משלהם, ודרכיהם שזורים זה בזה בדרכים בלתי צפויות ודרמטיות. אהבה, תאווה, כוח ובגידה נמצאים בלב הסיפור השובה לב.

במרכז הסדרה משולש אהבה הבודק את גבולות הנאמנות והאמון. אמה, אישה יפה ושאפתנית, מוצאת את עצמה קרועה בין שני גברים המייצגים צדדים שונים של רצונותיה. מצד אחד, יש דניאל, איש עסקים עשירים וחזקים שיכול להציע לה חיים של יוקרה וביטחון. מצד שני, יש את לוקאס, אמן נלהב ומסתורי שמעורר את הרצונות העמוקים ביותר שלה ומצית אש בתוכה.

כאשר אמה מנווטת בחיי האהבה המסובכים שלה, היא מסתבכת ברשת של סודות ושקרים המאיימים להשמיד את כל מה שהיא יקרה. הסדרה בוחנת את הקורבנות שהיא מוכנה לעשות אהבה ואת ההשלכות הבאות.

בינתיים, גם דמויות אחרות בסדרה מתמודדות עם תשוקות ורצונות משלהן. שרה, החברה הכי טובה של אמה, היא עורכת דין מצליחה שנקרעת בין הקריירה שלה לבין געגועיה למשפחה. דייוויד, אחיו של דניאל, הוא פלייבוי כריזמטי ומניפולטיבי שתמיד מקבל את מה שהוא רוצה, לא משנה את העלות. ואוליביה, חברתו לשעבר של לוקאס, היא אישה נקמנית ומניפולטיבית שתעצור בשום דבר כדי להשיג את מה שהיא מאמינה שהיא בצדק שלה.

מחיר התשוקה הוא סדרה מונעת דמות שמתעמקת עמוק בנפש האדם, ובוחנת את האורכים שאנשים ילכו אליהם כדי להגשים את רצונותיהם. הוא בוחן את ההשלכות של פעולות אלה ואת ההשפעה שיש להם על חייהם של המעורבים. הסדרה מלאה בפיתולים, סיבובים וגילויים בלתי צפויים אשר ישאירו את הצופים על קצה מושביהם.

עם קו העלילה המשכנע שלה, דמויות מפותחות ומופעים מהממים, Price of Passion הוא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי דרמות אינטנסיביות וטעונות רגשית. זה בוחן את הנושאים האוניברסאליים של אהבה, שאפתנות והקרבה, ומזכיר לצופים את המחיר הגבוה שאפשר לשלם לעתים קרובות עבור תשוקותיהם.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מחיר התשוקה / Black and White Love לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8

  שנת פרסום: 2017–2018