הסדרה: מגרש השדים / The Exorcist לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

מגרש השדים הוא סדרת טלוויזיה מרתקת ואינטנסיבית שעברה בין השנים 2016 עד 2018. בהשראת סרט האימה האייקוני באותו שם, הסדרה לוקחת את הצופים למסע מצמרר לעולם החזקה הדמונית והקרב בין טוב לרע.

המגרש השדים, שוכן בעידן המודרני, עוקב אחר חייהם של שני כמרים, האב תומס אורטגה והאב מרקוס קין, כשהם מתעמתים עם הכוחות האפלים המאיימים על האנושות. האב תומס הוא כומר צעיר וחמלה מסור, ואילו האב מרקוס הוא מגרש שדים מנוסה עם עבר מוטרד. יחד הם מהווים שותפות לא סבירה כדי להילחם בגאות הגוברת של הפעילות הדמונית.

הסדרה מתחילה במקרה של החזקה רגיל לכאורה, כאשר האב תומס נתקל באישה צעירה מוטרדת בשם אנג'לה רנס ומשפחתה. כאשר הוא מתעמק בנסיבות המסתוריות סביב בתה של אנג'לה, קייסי, האב תומס מבין שהוא עומד בפני כוח רב עוצמה ומרושע. בעזרת האב מרקוס הם יוצאים למשימה מסוכנת להציל את נשמתו של קייסי ולחשוף את הסודות שמאחורי הנוכחות הדמונית.

לאורך הסדרה, מגרש השדים בוחן נושאים של אמונה, ספק ואופי הרוע. זה מתעמק במאבקים האישיים של הדמויות כשהם מנווטים את הקווים המטושטשים בין התחומים הפיזיים והרוחניים. האב תומס מתמודד עם ספקות וחוסר ביטחון משלו, ומטיל ספק ביכולותיו כגורם השדים. האב מרקוס, לעומת זאת, מתעמת עם עברו הטראומטי ומוצא גאולה במשימתו להציל אחרים.

ככל שהסדרה מתקדמת, ההימור מוגדל, והקרב נגד כוחות החושך הופך להיות אינטנסיבי יותר. מגרש השדים מציג צוות דמויות מגוון, שלכל אחד מהם השדים שלהם. מבני נוער מוטרדים לפסיכולוגים סקפטיים, הסדרה בוחנת את השפעת החזקה הן על הסובבים אותם והן על הסובבים אותם.

מה שמבדיל את מגרש השדים מסדרות אימה אחרות הוא הדגש שלה על התפתחות הדמות ועומק הרגשי. בעוד שהפחדים והאלמנטים העל -טבעיים בהחלט קיימים, הסדרה מתעמקת במסעותיהם האישיים של גיבוריה, ומאפשרת לצופים להתחבר אליהם ברמה עמוקה יותר.

מגרש השדים הוא סדרה מעוצבת בצורה מופתית המשלבת אלמנטים של מותחן אימה, דרמה ומותחן פסיכולוגי. עם הקולנוע האטמוספרי שלה, הציון המוזיקלי הרדוף והופעות מהממים, הוא שומר על הצופים על קצה מושביהם מתחילתו ועד סופו. בין אם אתה חובב הסרט המקורי או פשוט תיהנה מסיפור סיפורי סיפורי סיפורי עמוד שדרה, מגרש השדים הוא סדרה חובה שתשאיר אותך מטיל ספק באופי הרוע וכוח האמונה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מגרש השדים / The Exorcist לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.9

  שנת פרסום: 2016–2018

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות