הסדרה: מביך ברמות / So Awkward לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

כל כך מסורבל היא סדרת קומדיה בריטית ששודרה משנת 2015 עד 2020. המופע נסוב סביב חייהם של שלושה חברים הכי טובים, לילי, מרתה וג'אס, כשהם מנווטים את העליות והירידות של גיל ההתבגרות בבית הספר התיכון שלהם.

לילי המפטון היא ילדה מביכה חברתית אך אינטליגנטית ביותר שלעתים קרובות מוצאת את עצמה במצבים מביכים. היא נלהבת מהמדע והחלומות להפוך לממציא מפורסם. האישיות המוזרה של לילי ונקודת המבט הייחודית על החיים גורמים לה להתבלט מצד בני גילה. למרות הסרבול שלה, לילי נאמנה מאוד לחבריה ותמיד מנסה לעשות את הדבר הנכון.

מרתה פיצג'רלד היא החברה המודעת באופנה ובטוחה בשלישייה. היא ידועה בתלבושות המסוגננות שלה ובטעם ללא דופי. מרתה נחושה להיות פופולרית והיא מחפשת כל העת דרכים להגביר את מעמדה החברתי. עם זאת, מתחת לחיצונה החיצונית הבטוחה שלה, מרתה מתמודדת גם עם חוסר ביטחון וספק עצמי. לאורך הסדרה היא לומדת שיעורים יקרי ערך על החשיבות של להישאר נאמנה לעצמך.

ג'ס סלפורד היא ילדה אקסצנטרית וחופשית רוח חופשית, הנלהבת עמוקות מהסביבה וזכויות בעלי החיים. לעתים קרובות היא מוצאת את עצמה מעורבת בסיבות אקטיביסטיות שונות ואיננה חוששת לדבר את דעתה. ג'אס ידועה בבחירות האופנה המוזרות שלה וביכולתה לראות את היופי בעולם הסובב אותה. השקפה האופטימית שלה על החיים מדבקת ולעתים קרובות עוזרת לחבריה לראות דברים מנקודת מבט אחרת.

יחד, לילי, מרתה וג'אס מנווטים את האתגרים של התיכון, כולל ריסוק, דרמות חברות ולחצים אקדמיים. הסדרה בוחנת את הרגעים המביכים והמצחיקים לעיתים קרובות שמגיעים עם גיל ההתבגרות, תוך נגיעה בנושאים חשובים כמו קבלה עצמית, חברות, וחיבוק הייחודיות של האדם.

לאורך חמש העונות של כל כך מסורבל, הצופים עדים לדמויות צומחות ומתפתחות. הם מתמודדים עם מכשולים שונים ולומדים שיעורי חיים יקרי ערך לאורך הדרך. הסדרה מציגה את החשיבות של חיבוק המוזרויות והאינדיבידואליות של האדם, תוך הדגשת כוח של חברות ותמיכה זה בזה.

כל כך מביך ידוע בדיאלוג השנונה שלו, בדמויות יחסיו ובהומור קליל. זה פונה לבני נוער וגם למבוגרים, מכיוון שהוא לוכד את החוויות האוניברסאליות של גיל ההתבגרות. צוות השחקנים המוכשר של התוכנית מחיה את הדמויות לחיים, ויוצר עולם אמין ומרתק שאליו הצופים לא יכולים שלא להימשך אליו.

בסך הכל, כל כך מסורבל היא סדרה מחממת לב ומבדרת החוגגת את הסרבול של ההתבגרות. זה מזכיר לצופים שזה בסדר להיות שונה ומעודד אותם לאמץ את עצמם האמיתיים. דרך הדמויות הניתנות להתייחסות לסיפור הסיפורים ההומוריסטי שלה, המופע משאיר השפעה מתמשכת ומהדהד עם קהלים בכל הגילאים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מביך ברמות / So Awkward לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.4

  שנת פרסום: 2015–2020