הסדרה: מאחורי הסורגים: שנת טירונים / Behind Bars: Rookie Year לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"מאחורי הסורגים: שנת טירון" (2015) היא סדרת דוקו מרתקת שמתעדת את חוויות החיים האמיתיות של סוהרים טירונים ב"כלא של ניו מקסיקו", אחד מבתי הכלא המסוכנים ביותר בארצות הברית. הסדרה מספקת בחינה בלתי פוסקת של האתגרים והסכנות איתם מתמודדים יוזמים אלה במהלך השנה הראשונה שלהם בתפקיד.

לוקחת את הצופים היישר אל לב מערכת הכלא, תוכנית הריאליטי המרתקת בטלוויזיה עוקבת באופן מורכב אחר החניכים והקצינים הטריים, שואבת תובנות לגבי המחשבות, הפחדים והשאיפות שלהם. הלחצים היומיומיים של עבודה בסביבה עוינת מוצגים באופן פרגמטי באמצעות אינטראקציות בין טירונים, פושעים קשוחים, עמיתים לקצינים והממונים עליהם.

הטירונים הם בעיקר אנשים צעירים וחסרי ניסיון שחייבים להסתגל במהירות לסביבה קשה והפכפכה מאוד. בכל פרק, הם מתמודדים עם מבחנים חמורים הכוללים ניהול אסירים סוררים, הקפדה על פרוטוקולים נוקשים, הישרדות במצבים מרתיעים ולעתים מסכני חיים, ובסופו של דבר מוכיחים את יכולתם להחזיק מעמד במקצוע התובעני הזה. ההצגה משלבת במיומנות נרטיבים רגשיים גולמיים עם פעולה אינטנסיבית, חקר אופי חד ומעמיק וניתוח תובנות של הפגמים השיטתיים של מערכת העונשין.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

מאחורי הסורגים: שנת טירונים / Behind Bars: Rookie Year לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.8

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: דקות