הסדרה: לויס וקלארק: ההרפתקאות החדשות של סופרמן / Lois & Clark: The New Adventures of Superman לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"לויס וקלארק: הרפתקאותיו החדשות של סופרמן (1993)" היא סדרת טלוויזיה אמריקאית המציגה פרשנות מחודשת רעננה ומתוחכמת למיתוס סופרמן. הסדרה מתמקדת בעיקר במערכת היחסים בין קלארק קנט, הכתב המתון של הדיילי פלאנט, ולויס ליין, העיתונאית הכוכבת של העיתון. קלארק, כמובן, מנהל חיים כפולים בתור סופרמן, גיבור הכובע של מטרופוליס. הסדרה משלבת ללא מאמץ אלמנטים של הרפתקאות, רומנטיקה וקומדיה. היא שוזרת במסורת סופרמן קלאסית תוך שהיא מציגה אלמנטים ייחודיים לסדרה, ומעניקה לה זהות מובחנת מעיבודים אחרים של סופרמן.

בתוכנית, קלארק/סופרמן מוצג פחות כגיבור על מסורתי ויותר כאדם רגיל שמנסה להתמודד עם יכולות יוצאות דופן. בזמן שהוא מבצע הישגים מעוררי כבוד של אומץ, הסדרה גם מתעמקת במאבקיו עם שמירה על זהות סודית וניהול חיים נורמליים. לויס, בינתיים, מתוארת כאישה חזקה בעיתונאות, מיומנת, שאפתנית ואמיצה בדיוק כמו סופרמן. הכימיה בין שני המובילים, הן כאנשי מקצוע עובדים והן כבעלי עניין רומנטי, היא אבן יסוד בסדרה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

לויס וקלארק: ההרפתקאות החדשות של סופרמן / Lois & Clark: The New Adventures of Superman לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: 46 דקות