הסדרה: להיות אליזבת’ / Becoming Elizabeth לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

הפיכה לאליזבת היא סדרת טלוויזיה דרמה היסטורית הקרובה שתוגדר לבכורה בשנת 2022. הסדרה מחזירה את הצופים אחורה בזמן כדי לחקור את השנים הראשונות של אחת הדמויות האייקוניות ביותר בהיסטוריה – המלכה אליזבת הראשונה מאנגליה.

הוקמה במאה ה -16, והפכה לאליזבת מתעמקת בשנים המעצבות של הנסיכה הצעירה כשהיא מנווטת את העולם הבוגדני של פוליטיקה של בית המשפט, מאבקי כוח ואתגרים אישיים. הוא מציע נקודת מבט רעננה על המסע של אליזבת מנער תמים ופגיע למלך חזק ומשפיע.

הסדרה מציגה את הצופים לאליזבת צעירה, המוצגת על ידי צוות אנסמבל מוכשר. באמצעות הופעותיהם אנו עדים למורכבות של דמותה, שאיפותיה ונחישותה להתגבר על המכשולים בדרכה. המופע מתעמק במערכות היחסים שלה עם דמויות מפתח בחייה, כמו אביה המלך הנרי השמיני, אמה אן בולין, ואחיה למחצה מרי ואדוארד.

הפיכה לאליזבת מחיה לחיים את השפע והתככים של בית המשפט בטיודור, טבילה את הצופים בעולם של תלבושות מפוארות, ארמונות מפוארים ועשרים פוליטיים. זה בוחן את האתגרים שאליזבת מתמודדת כאישה בחברה שנשלטת על ידי גברים, שם נחקר כל העת הלגיטימיות שלה כשליט. הסדרה מתעמקת גם במתחים הדתיים של התקופה, כאשר אנגליה התמודדה עם המעבר מקתוליזם לפרוטסטנטיות.

עם התפתחות הנרטיב, הצופים עדים להפיכתו של אליזבת מנערה צעירה שנחשבה בעבר כבלתי לגיטימית ובסכנה למלכה האימתנית שתמשיך לעצב את גורלה של אנגליה. זה מציג את האינטליגנציה, השנינות והחשיבה האסטרטגית שלה, שיהפכו לנכסים הגדולים ביותר שלה כשהיא מתמודדת עם איומים הן מצד הכוחות החיצוניים והן מבית המשפט שלה.

הפיכה לאליזבת שואפת לספק דיוקן ניואנס ואינטימי של המלכה האייקונית, ושופכת אור על ההיבטים הפחות ידועים בחייה המוקדמים. זה בוחן את המאבקים האישיים שלה, את ההסתבכויות הרומנטיות שלה ואת הקורבנות שעליה להגיש כדי להבטיח את מקומה על כס המלוכה. הסדרה מציעה תיאור הומניזציה של אליזבת, ומדגישה את פגיעויותיה ואת החוסן שהפך אותה לאחת הדמויות המתמשכות ביותר בהיסטוריה.

עם סיפור הסיפורים המשכנע, הרקע ההיסטורי העשיר והופעות חזקות, הופך לאליזבת מבטיחה לשבת את הקהל ולהציע נקודת מבט רעננה על חייה של המלכה אליזבת I. זו סדרה שלא רק מבדרת אלא גם מחנכת, שופכת אור על תקופה מכריעה בהיסטוריה האנגלית והאישה המדהימה שעיצבה אותה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

להיות אליזבת’ / Becoming Elizabeth לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7

  שנת פרסום: 2022

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות