הסדרה: לגו חברות – גיבורות בפעולה *מדובב* / LEGO Friends: Girls on a Mission לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

לחברות לגו: בנות במשימה היא סדרת טלוויזיה מונפשת העוקבת אחר הרפתקאותיהם של חמישה חברים הכי טובים כשהם יוצאים למשימות מרגשות בעיר הולדתם של Heartlake City. הסדרה, שעלה לראשונה בשנת 2018 והיא אמורה לפעול עד 2023, מבוססת על קו הצעצועים הפופולרי של Lego Friends.

הדמויות הראשיות של הסדרה הן אנדראה, אמה, מיה, אוליביה וסטפני, המהוות יחד את קבוצת הליבה המכונה "ידידי לגו". לכל אחת מהבנות מיומנויות ותחומי עניין ייחודיים התורמים למשימותיהן. אנדראה היא זמרת ומפורשת מוכשרת, אמה היא אמנית ומעצבת אופנה מיומנת, מיה נלהבת מבעלי חיים וטבע, אוליביה היא גלישה טכנולוגית, וסטפני היא מנהיג ומארגן טבעי.

אצל חברות לגו: בנות במשימה, הבנות מוצאות את עצמן עומדות בפני מגוון אתגרים ותעלומות הדורשות את כישוריהם לפתרון בעיות ועבודת צוות. החל מחילוץ בעלי חיים אבודים ועד פתרון חידות וחשיפת סודות, חברי הלגו תמיד מוכנים להשאיל יד עוזרת. לאורך הדרך הם לומדים שיעורים יקרי ערך על חברות, אומץ לב והתמדה.

הסדרה מדגישה את חשיבות החברות ואת כוח העבודה יחד. הבנות תומכות ומעודדות זו את זו, ומציגות את כוח הקשר שלהן. באמצעות הרפתקאותיהם הם גם מקדמים ערכים חיוביים כמו טוב לב, אמפתיה והכללות.

העיר Heartlake משמשת את הרקע לסדרה, ומספקת תפאורה תוססת ומגוונת למשימות הבנות. העיר מלאה בדמויות ומיקומים מעניינים, כולל בית הספר לעיר Heartlake, בית החולים Heartlake City ופארק העיר Heartlake. כל פרק בוחן חלק אחר בעיר, ומאפשר לצופים לגלות מקומות חדשים ולפגוש אנשים חדשים.

סגנון האנימציה של חברות לגו: בנות במשימה צבעוניות ומרתקות, לוכדות את דמיונם של הצופים הצעירים. הסדרה כוללת שירים ומוזיקה קליטים, ומוסיפה לאווירה המהנה והאנרגטית. המשחק הקולי מחיה את הדמויות לחיים, כאשר לכל בחורה יש אישיות וקול מובחנים.

חברות לגו: בנות במשימה היא סדרה בריאה ומבדרת הפונה לילדים ומשפחות כאחד. זה מעודד יצירתיות, פתרון בעיות ועבודת צוות, תוך שהוא גם מקדם ערכים חיוביים ואת חשיבות הידידות. עם הדמויות הניתנות להתייחסותה והרפתקאות מרגשות, הסדרה בטוחה לשבת את הקהל ולעורר השראה לצופים צעירים לצאת למשימותיהם של דמיון וידידות משלהם.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

לגו חברות - גיבורות בפעולה *מדובב* / LEGO Friends: Girls on a Mission לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2018–2023

  זמן ממוצע לפרק: 11 דקות