הסדרה: לגו: אבירי נקסו *מדובב* / Nexo Knights לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

Nexo Knights היא סדרת טלוויזיה מונפשת ששודרה משנת 2015 עד 2017. שוכנת בממלכה העתידנית של נייטון, הסדרה עוקבת אחר קבוצה של אבירים צעירים הידועים בשם "אבירי נקסו". המשימה שלהם היא להגן על הממלכה מפני הג'סטרו הרשע וצבא מפלצות לבה.

הסיפור נסוב סביב חמש דמויות ראשיות: קליי מורינגטון, אהרון פוקס, מייסי הלברט, לאנס ריצ'מונד ואקסל. לכל אביר יש מערך ייחודי של מיומנויות וכוחות, והם מצוידים בנשק היי-טק ורכבים. הם גם נעזרים במנטור שלהם, מרלוק 2.0, אשף דיגיטלי שמנחה אותם במסעותיהם.

אבירי Nexo מתמודדים עם אתגרים וקרבות שונים כשהם מנסים להגן על נייטון. ג'סטרו, שהיה פעם ג'סטר למלך, הושחת על ידי קסם אפל ומבקש להפיל את הממלכה. הוא משתמש בצבא מפלצות לבה שלו כדי לעורר הרס ולגרום לכאוס. על אבירי Nexo להשתמש בשנינות, באומץ ובעבודת הצוות שלהם כדי להביס את ג'סטרו ואת המיניונים שלו.

לאורך הסדרה, אבירי Nexo יוצאים למספר משימות והרפתקאות רבות. הם נוסעים לתחומים שונים ומפגשים יצורים מיתיים, חפצים קסומים ואויבים עוצמתיים. לאורך הדרך הם אוספים כוחות Nexo, שהם יכולות דיגיטליות שניתן לשלב כדי לשפר את השריון והנשק שלהם.

הסדרה בוחנת גם את הצמיחה האישית והתפתחותם של האבירים. לכל דמות יש נקודות חוזק וחולשות משלהם, והם לומדים להתגבר על הפחדים וחוסר הביטחון שלהם. קליי, מנהיג הקבוצה, נחוש ואמיץ. אהרון הוא ממציא וקשת מיומנים. מייסי היא לוחמת קשה אשר להוטה להוכיח את עצמה. לאנס הוא ג'וסטר מקסים ומיומן. AXL הוא ענק עדין עם חוזק מדהים.

אבירי Nexo משלבים אלמנטים של פנטזיה, הרפתקאות וקומדיה. האנימציה תוססת ומושכת ויזואלית, עם עיצובי תווים מפורטים ורצפי פעולה דינמיים. הסדרה משלבת גם הומור ודיאלוג שנון, מה שהופך אותו לבדר עבור הצופים בכל הגילאים.

מעבר לפעולה וההומור, אבירי Nexo בוחנים גם נושאים של חברות, נאמנות וחשיבות עבודת צוות. האבירים מסתמכים זה על זה ועל יכולותיהם הייחודיות להתגבר על אתגרים ולהציל את הממלכה. הם לומדים את ערך האמון ואת הכוח שמקורו בעבודה משותפת.

בסך הכל, Nexo אבירים היא סדרת אנימציה מרגשת ומרתקת המשלבת פעולה, הרפתקאות והומור. עם סיפורי הסיפורים המשכנעים, הדמויות המגוונות והאנימציה המהממת שלה, הוא שובה את הקהל ולוקח אותם למסע מרגש בעולם נייטון.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

לגו: אבירי נקסו *מדובב* / Nexo Knights לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.4

  שנת פרסום: 2015–2017