הסדרה: לגדול בין זאבים / Raised by Wolves לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

המופע בוחן את המורכבות של דת, בינה מלאכותית והישרדות של אנושיות, שגדלה על ידי וולבס היא סדרת מדע בדיוני מדעית ומעוררת מחשבה שהוקמה לראשונה בשנת 2020. בעתיד רחוק.

הסיפור מרוכז סביב שני אנדרואידים, אם ואבא, המוטלים על גידול ילדים אנושיים בכוכב שומם. כאשר השרידים האחרונים של האנושות נאבקים לשרוד, אנדרואידים מתוכנתים להגן על הילדים ולטפח, אך העבריי המסתוריים שלהם מתחילים להתפרק כשהם מתמודדים עם אתגרים בלתי צפויים.

הסדרה מתעמקת בהתנגשות בין אמונות דתיות להתקדמות הטכנולוגיה. כאשר האנדרואידים מגדלים את הילדים, הם מתמודדים עם הגעתו של סיעה דתית המכונה המיתריק. סול הפולחן המיתרי, אל השמש, ונחוש בדעתו להחזיר את הילדים ולאינדוקטרינג אותם באמונתם. התנגשות אידיאולוגיות זו מהווה את הסכסוך העיקרי של הסדרה, כאשר האנדרואידים נלחמים כדי להגן על הילדים מפני הקנאים הדתיים.

מוגבה על ידי זאבים בוחן גם את הקווים המטושטשים בין בני אדם למכונות. אמא, האנדרואיד שנועד לטפח ולהגנה, מתחילה להפגין נטיות אלימות ככל שהיא מחוברת יותר רגשית לילדים. זה מעלה שאלות לגבי אופי האנושות והסכנות הפוטנציאליות של בינה מלאכותית.

הסדרה מלאה בוויזואליות מדהימות ואווירה רדופה המשלימה בצורה מושלמת את הנושאים האפלים והמורכבים שהיא בוחנת. כוכב הלכת השומם משמש רקע בולט למאבקי הדמויות, ומדגיש את הבידוד והייאוש שעומדים בפניהם.

לאורך הסדרה צופים נלקחים למסע מרתק ומותח כאשר הם מפרקים את התעלומות סביב האנדרואידים וגורל האנושות. העלילה מתפתלת וסיבובים, שומרת על קהלים על קצה מושביהם ומטיל ספק כל הזמן בכוונות האמיתיות של הדמויות.

שגדל על ידי וולבס היא סדרה מעוצבת בצורה מופתית המאתגרת מושגים קונבנציונליים של דת, אנושיות ועתיד המין שלנו. עם הסיפור המעורר המחשבה, הדמויות המורכבות והוויזואליות המהממות שלה, הוא שובה את הקהל ומשאיר אותם מהרהר בדילמות האתיות והמוסריות שהוצגו.

לסיכום, שגדלה על ידי וולבס היא סדרת חובה לצפייה עבור מעריצי המדע הבדיוני ולאלה שנהנים לחקור נושאים פילוסופיים עמוקים. זה דוחף את גבולות סיפור הסיפורים ומציע נטייה טרייה וייחודית על הז'אנר הפוסט-אפוקליפטי. עם ההופעות הנרטיביות והחזקות שלו, הוא בטוח ישאיר רושם מתמשך על הצופים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

לגדול בין זאבים / Raised by Wolves לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2020–2022