הסדרה: כנפיים שבורות / Kanatsiz Kuslar לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

Kanatsiz Kuslar היא סדרת דרמה טורקית שובה לב ששודרה משנת 2017 עד 2018. נקבעו בנופים היפים של טורקיה, הסדרה הזו לוקחת את הצופים על רכבת הרים רגשית כשהיא בוחנת את מורכבות האהבה, המשפחה והמרדף אחר האושר.

הסיפור נסוב סביב חייהם של שתי משפחות, הקאראסו ומשפחות דמירקול, שמובאות על ידי גורל. משפחת קרסו, בראשות הפטריארך הליל, היא משפחה עשירה ומשפיעה עם אימפריה עסקית מצליחה. מצד שני, משפחת דמירקול, בראשות Meryeem בעל רצון חזק, היא משפחה צנועה הנאבקת לגמור את החודש.

עם התפתחות הסדרה, הצופים מתוודעים לאחי הקראסו – אייזה, סמרה ואמרה. אייזה, האחות הגדולה, היא אישה רחומה וחסרת אנוכיות שהקדישה את חייה לטפל במשפחתה. סמרה, האחות האמצעית, שאפתנית ונחושה בדעתה לעשות לעצמה שם בעולם העסקים. אמרה, האחים הצעירים ביותר, הוא בחור צעיר מקסים וחסר דאגות שנהנה מהפריבילגיות שמגיעות עם היותו חלק ממשפחה עשירה.

בצד השני, משפחת דמירקול מורכבת ממריה, אישה חזקה ועמידה שעומדת בפני תלאות רבות בחיים, ושני בניה, קדיר וסלים. קדיר, הבן הגדול, הוא אדם חרוץ וכנה שעובד ללא לאות כדי לתמוך במשפחתו. סלים, הבן הצעיר, הוא מוזיקאי מוכשר עם חלומות להפוך אותו לגדול בתעשיית המוזיקה.

חייהם של שתי המשפחות הללו שזורים זה בזה כאשר אייזה וקדיר נפגשים במקרה ומרגישים מיד קשר עמוק. למרות הרקע השונה שלהם, אייזה וקדיר יוצאים לפרשת אהבה אסורה, בידיעה שמשפחותיהם לעולם לא יאשרו. כאשר אהבתם פורחת, עליהם לנווט במכשולים רבים, כולל בני משפחה לא מסתייגים וציפיות חברתיות.

Kanatsiz Kuslar הוא לא רק סיפור אהבה; זה מתעמק בסוגיות חברתיות שונות הרווחות בחברה הטורקית. זה שופך אור על ההבדלים הבולטים בין העשירים לעניים, על המאבקים שעומדים בפני מעמד הפועלים, והקרבנות אנשים גורמים למען משפחותיהם. זה גם בוחן את הנושאים של נאמנות, בגידה וכוח הסליחה.

עם קו העלילה המשכנע שלה, הדמויות המפותחות והסינמטוגרפיה עוצרת הנשימה, קנאציז קוסלר שובה לב את הקהלים ברחבי טורקיה ומעבר לה. הסדרה לוכדת להפליא את מהות האהבה, ומציגה שהיא אינה יודעת גבולות ויכולה לכבוש את כל המכשולים. זה משמש תזכורת לכך שהאושר האמיתי טמון בעקבות ליבו של האדם, גם אם זה אומר להתנגד לנורמות חברתיות.

Kanatsiz Kuslar היא סדרה חובה שתשמור על הצופים מתחברים להתחיל ועד סופו. עם ההופעות החזקות שלה, פיתולי העלילה האוחזים ורגעים מכל הלב, זו פנינה אמיתית בעולם הדרמה הטורקית.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

כנפיים שבורות / Kanatsiz Kuslar לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.4

  שנת פרסום: 2017–2018